Lesopark Štěpánka v Mladé Boleslavi hostil  atletické  klání. O víkendu jej totiž ovládlo několik desítek běžců všech věkových kategorií a ze všech možných koutů Česka. Letos se konal už neuvěřitelný  81. ročník tohoto populárního krosu a na místě nechyběl ani spoluorganizátor Vladimír Koudelka. „Běh Štěpánkou je jedním z nejstarších krosů na území ČR. Pořadatelem celé akce je atletický oddíl AC Mladá Boleslav. Běh Štěpánkou je současně již několik let Krajským přeborem v krosu Libereckého kraje, do kterého Mladá Boleslav atleticky patří,"prozradil Koudelka.

V sobotu, kdy se kros běžel přálo počasí. Až na pár kapek bylo krásně. V některých ročnících nejenže pršelo, ale padaly i sněhové vločky. K vidění byly kvalitní výkony. Zdolávat trať dlouhou 200 metrů se v úplném začátku závodu vydali nejmladší běžci. A to za hlasitého skandování návštěvníků i přítomných rodičů.
Na běžce ale čekaly tratě dlouhé i několik kilometrů. Nejvíce si na Štěpánce zaběhali muži – vytrvalci. Zdolat museli trať dlouhou 8400 metrů.

V hlavní kategorii mužů vytrvalců    zvítězil liberecký Vít Pavlišta, který ještě stačil obsadit stříbrnou pozici mezi muži mílaři. Skvěle si vedli  i další závodníci z Mladé Boleslavi, ale i dalších koutů Mladoboleslavska. „Nestárnoucí Jirka Miler běhá ve vynikající formě a vybojoval stříbro ve vytrvalcích a bronz mezi mílaři. Mladý Sebastián Vošvrda získal zlato mezi juniory. Výkony těchto borců jsou příslibem před mistrovstvím ČR v krosu, který se koná příští týden," nastínil naděje do dalších atletických bojů.

Další velkou atletickou akcí, která se na Mladoboleslavsku uskuteční bude Bakovský půlmaraton, který se poběží 12. dubna v Bakově nad Jizerou.

Výsledky:

Předžáci 2007 a mladší 200m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
7 Dušek Jakub 2007 Horní Hanychov 36.9 1
21 Denis Zikmund 37.0 2
1 Bělský Jan 2007 AC MB 37.5 3
3 Mařas Jakub 2010 AC Turnov 38.2 4
4 Mařas Matěj 2007 AC Turnov 38.2 5
10 Drahoňovský Tomáš 2007 AC Turnov 39.5 6
6 Štembera Vítek 2008 Liaz JBN 40.3 7
13 Janda Michal 2008 Dobřichovice 43.6 8
17 Andrt Mikuláš 2007 Mladá Boleslav 44.4 9
12 Bartoš Vít 2007 HC Vlci JBN 44.7 10
5 Krejčí Matěj 2008 Nová Paka 46.8 11
18 Zámyslický Marek 2009 Řepov 48.7 12
2 Kolínský Tomáš 2009 Luštěnice 49.0 13
19 Zámyslický Jakub 2007 Řepov 50.4 14
8 Kubišta Ondřej 2008 AC MB 54.4 15
9 Smetana Dominik 2009 Mladá Boleslav 56.7 16
15 Faktor Vít 2008 SK Luštěnice 56.7 17
11 Sobotka Radim 2007 Mladá Boleslav 01:00.4 18
14 Janda Jan 2010 Dobřichovice 01:02.9 19
20 Flor David 2010 Újezd nad Lesy 1:10 20
16 Komárek Štěpán 2008 Mladá Boleslav 01:27.7 21

Předžákyně 2007 a mladší 200m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
23 Pondělíčková Tereza 2007 Mladá Boleslav 35.8 1
28 Treglerová Adéla 2007 AC Česká Lípa 36.8 2
21 Půčková Pavla 2007 Jiskra Nový Bor 37.1 3
26 Středová Tereza 2007 AC Česká Lípa 38.8 4
22 Půčková Anička 2007 Jiskra Nový Bor 39.6 5
25 Heřmanská Adéla 2007 Mladá Boleslav 40.5 6
19 Legnerová Anna 2008 ŠKODA Plzeň  40.9 7
20 Kautská Vendula 2007 Kněžmost 41.8 8
24 Šimánková Leona 2007 Mladá Boleslav 43.2 9
27 Hanušová Kateřina 2007 Mladá Boleslav 45.7 10

Předžáci 2005-2006 350m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
24 Havlas Jakub 2005 Ajeto Glass Lindava 52.6 1
21 Kysela Radim 2005 AC Turnov 53.4 2
27 Pícha Štěpán  2005 AC Česká Lípa 56.9 3
16 Loffler Jan 2006 AC Turnov 57.2 4
14 Vorel Tomáš 2006 Dětenice 59.4 5
17 Hlubuček Tomáš 2005 AC Turnov 59.6 6
22 Bobek Lukáš 2005 Dětenice 01:02.8 7
26 Poslt Tomáš 2006 Kosořice 01:03.3 8
23 Železný Matěj 2006 Mladá Boleslav 01:03.8 9
15 Koťátko Matouš 2005 AC Turnov 01:04.2 10
18 Horal Kryštof 2005 AC Turnov 01:05.0 11
12 Kubišta Martin 2006 AC Mladá Boleslav 01:06.7 12
25 Rýdl Rudolf 2005 Mladá Boleslav 01:09.2 13
13 Hloušek Jakub 2006 AC Mladá Boleslav 01:12.9 14
19 Čapek Theodor 2006 AC Turnov 01:13.2 15
20 Čapek Otakar 2006 AC Turnov 01:26.5 16

Předžákyně 2005-2006 350m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
25 Milerová Veronika 2005 AC Mladá Boleslav 53.5 1
23 Vávrová Nela 2005 Kosořice 56.0 2
19 Novotná Michaela 2005 AC Turnov 59.7 3
17 Dušková Kateřina 2006 Horní Hanychov 01:00.3 4
24 Neumannová Kateřina 2006 Mladá Boleslav 01:00.7 5
16 Štemberová Bára 2006 Liaz JBN 01:01.2 6
18 Novotná Barbora 2005 AC Turnov 01:02.7 7
20 Heřmanská Helena 2005 Mladá Boleslav 01:03.1 8
21 Vlasáková Zuzana 2005 AC Mladá Boleslav 01:04.1 9
28 Papová Viktorie 2005 AC Česká Lípa 01:04.2 10
27 Jandačová Daniela 2005 AC Česká Lípa 01:04.4 11
22 Bruclíková Kateřina 2006 AC Turnov 01:05.1 12
29 Vrabcová Bára 2006 6.ZŠ Mladá Boleslav 01:15.8 13
26 Harvanková Kateřina 2006 Mladá Boleslav 01:23.5 14

Předžáci 2003-2004 480m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
18 Kopřiva Jan 2003 Jiskra Nový Bor 01:38.1 1
30 Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa 01:39.5 2
32 Šimek Alexandr 2004 Atletika Praha 01:40.7 3
28 Tregler Michal 2004 AC Česká Lípa 01:44.4 4
31 Vrabec Matouš 2003 6.ZŠ Mladá Boleslav 01:47.7 5
22 Coufal Marek 2004 AC Mladá Boleslav 01:48.2 6
17 Hovorka Jakub 2003 Mladá Boleslav 01:48.5 7
23 Tomšík Ondřej 2003 6.ZŠ Mladá Boleslav 01:51.9 8
34 Hlavsa Matouš 2003 Mladá Boleslav 01:52.5 9
19 Parsi David 2004 AC Turnov 01:53.2 10
24 Koňák Robin 2003 AC Česká Lípa 01:53.7 11
25 Dlouhý Jiří 2003 AC Česká Lípa 01:54.3 12
15 Bělský Tomáš 2004 AC Mladá Boleslav 01:55.3 13
27 Ládr Jan 2003 AC Česká Lípa 01:56.6 14
35 Ulrich Vojtěch 2003 Březno 01:57.3 15
33 Hofman Jan  2003 6.ZŠ Mladá Boleslav 01:58.1 16
29 Černý Jan 2003 AC Česká Lípa 01:58.4 17
Sikáček Jiří 02:01.4 18
26 Bažant Filip 2004 AC Česká Lípa 02:01.7 19
20 Hanyk Roman 2004 AC Turnov 02:02.2 20
21 Anděl Jakub 2003 AC Turnov 02:17.0 21
16 Šebesta Martin 2003 Čachovice 02:33.4 22

Předžákyně 2003-2004 480m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
37 Florová Monika 2004 SŠK Újezd nad Lesy 01:41.8 1
43 Středová Anna 2003 AC Česká Lípa 01:45.4 2
21 Kautská Karolína 2003 Kněžmost 01:48.1 3
31 Sojková Kristýna 2003 AC Turnov 01:50.8 4
30 Fotrová Andrea 2003 AC Turnov 01:51.0 5
28 Schejbalová Tereza 2004 Mladá Boleslav 01:51.3 6
35 Blechová Lucie 2003 Mladá Boleslav 01:52.6 7
41 Košťálová Barbora 2003 AC Česká Lípa 01:53.5 8
42 Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 01:54.1 9
32  Eichlerová Tereza 2004 AC Turnov 01:54.3 10
40 Kvaizarová Veronika 2003 Mladá Boleslav 01:55.2 11
33 Zbořilová Aneta 2003 AC Turnov 01:57.8 12
27 Koudelková Johanka 2004 Mladá Boleslav 01:59.1 13
26 Jeřábková Bára 2004 Mladá Boleslav 02:00.5 14
34 Hobelantová Amélie 2004 AC Turnov 02:00.7 15
38 Čerychová Andrea  2004 AC Mladá Boleslav 02:02.7 16
23 Cvrčková Ines 2004 AC Turnov 02:03.8 17
24 Šolcová Eliška 2004 Čachovice 02:04.1 18
36 Posltová Anna 2003 Kosořice 02:05.8 19
39 Horáková Zuzana 2004 Mladá Boleslav 02:16.5 20
25 Kolínská Kateřina 2004 Luštěnice 02:21.1 21
22 Prchlíková Kristýna 2004 SK Luštěnice 2012 02:26.1 22
29 Faktorová Sabina 2004 SK Luštěnice 2012 02:26.8 23
44 Štyhlová Lucie 2004 AC Česká Lípa 02:33.0 24

Mladší žáci 2001-2002 800m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
34 Hodboď Ondřej 2001 SKP Nymburk 02:50.0 1
40 Štipl Jakub 2001 AC Mladá Boleslav 02:57.0 2
17 Hanyk Michal 2002 AC Turnov 02:57.3 3
13 Čermák Jiří 2002 AC Turnov 02:57.6 4
33 Fuchs Matouš 2002 Liaz JBN 02:58.0 5
16 Kolín Jakub 2002 AC Mladá Boleslav 02:59.0 6
28 Haba Daniel  2001 AC Mladá Boleslav 03:00.5 7
24 David Jakub 2002 6.ZŠ Mladá Boleslav 03:01.6 8
38 Fencl Dominik 2001 AC Mladá Boleslav 03:02.7 9
37 Dutý Šimon 2001 AC Mladá Boleslav 03:03.5 10
25 Uchytil Lukáš 2001 6.ZŠ Mladá Boleslav 03:05.6 11
30 Adamec Lukáš 2001 Liaz JBN 03:06.2 12
31 Broučil Filip 2001 Liaz JBN 03:07.1 13
18 Skořepa Kryštof 2001 AC Turnov 03:08.7 14
19 Huťka Filip 2001 AC Turnov 03:09.9 15
35 Hofman Lukáš 2001 6.ZŠ Mladá Boleslav 03:10.4 16
29 Svoboda Václav 2001 Liaz JBN 03:10.9 17
15 Jeřábek Ondřej 2002 AC Mladá Boleslav 03:11.2 18
36 Hojka Václav 2001 AC Mladá Boleslav 03:11.6 19
26 Kolátor Jaroslav 2001 AC Mladá Boleslav 03:17.8 20
14 Balicz Daniel 2002 AC Mladá Boleslav 03:18.3 21
23 Wagner Šimon 2002 Čachovice 03:20.3 22
39 Pavlík Zbyněk 2001 AC Mladá Boleslav 03:24.2 23
32 Papay Patrik 2001 Liaz JBN 03:28.0 24
27 Toma Tadeáš 2002 AC Mladá Boleslav 03:35.1 25
20 Vávra Filip 2002 AC Turnov 03:39.1 26
21 Ulrich Libor 2002 Jiskra Nový Bor 04:14.0 27

Mladší žákyně 2001-2002 800m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
50 Koutníková Nikola 2001 AC Mladá Boleslav 02:58.4 1
35 Kuchařová Rozálie 2002 AC Jičín 03:02.4 2
29 Horáčková Emma 2001 AC Slovan Liberec 03:05.0 3
32o Landovská Lucie 2001 AC Mladá Boleslav 03:11.8 4
31 Martínková Eliška 2002 AC Turnov 03:11.9 5
48 Voštová Anežka 2002 Liaz JBN 03:12.3 6
45 Kvapilová Tereza 2001 AC Turnov 03:22.5 7
49 Vlasáková Tereza 2001 Liaz JBN 03:23.1 8
25 Podpěrová Kateřina 2001 Mladá Boleslav 03:25.3 9
46 Vinšová Anna 2002 AC Turnov 03:29.0 10
38 Hůlková Markéta 2001 6.ZŠ Mladá Boleslav 03:30.4 11
27 Bobková Míša 2001 Mladá Boleslav 03:30.9 12
30 Hrdinová Veronika 2001 AC Turnov 03:31.5 13
47 Petříčková Vanesa 2002 AC Turnov 03:33.1 14
30o Koucká Anna 2002 AC Mladá Boleslav 03:34.6 15
36 Hrádková Eliška 2002 6.ZŠ Mladá Boleslav 03:36.4 16
43 Burešová Barbora 2002 AC Turnov 03:36.9 17
33o Tomíšková Kateřina 2002 Mladá Boleslav 03:38.3 18
39 Nožičková Natálie 2002 AC Turnov 03:38.9 19
31o Nováková Eliška 2001 Slovan Varnsdorf 03:40.4 20
28 Mašková Nicola 2001 Mladá Boleslav 03:42.0 21
26 Mísařová Linda 2001 Mladá Boleslav 03:45.2 22
42 Zamrazilová Eliška 2002 AC Turnov 03:56.8 23
33 Valentová Vanesa 2001 AC Turnov 04:07.7 24
29o Nečásková Anna 2001 AC Mladá Boleslav 04:11.7 25
32 Procházková Barbora 2001 AC Turnov 04:19.7 26
40 Zikmundová Adéla 2001 AC Turnov 04:20.5 27
37 Kulhavá Pavlína 2002 6.ZŠ Mladá Boleslav 04:20.8 28
34 Skopečková Šarlota 2001 AC Turnov 04:22.8 29
44 Sotonová Dominika 2001 AC Turnov 04:29.5 30
41 Jonová Pavlína 2001 AC Turnov 05:01.4 31

Starší žáci 1999-2000 1500m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
40 Uhlíř Marek 1999 AC Slovan Liberec 05:31.0 1
20 Nohýnek Petr 1999 Liaz JBN 05:36.5 2
39 Málek Vojtěch 1999 AC Slovan Liberec 05:37.1 3
11 Bystřinec Štěpán 1999 Kněžmost 05:47.6 4
41 Volf Vilém  1999 AC Slovan Liberec 05:50.9 5
30 Strnad Petr 1999 SK Luštěnice 06:01.2 6
33 Štros David 2000 USK Praha 06:04.5 7
29 Hradec Luboš 2000 SK Luštěnice 06:07.6 8
12 Vorel Martin 1999 AC Mladá Boleslav 06:10.4 9
23 Anděl Michal 2000 AC Turnov 06:16.6 10
16 Velíšek Radimír 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:18.6 11
14 Hroch Matyáš 2000 AC Česká Lípa 06:19.1 12
38 Rampas Luboš 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:23.3 13
17 Hetsyanyn Míša 2000 Liaz JBN 06:24.0 14
26 Mrázik Tadeáš 2000 AC Turnov 06:24.6 15
28 Švantner Tomáš 2000 AC Mladá Boleslav 06:25.5 16
27 Dlouhý Marek 1999 AC Turnov 06:31.6 17
36 Štípek Jakub 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:32.9 18
19 Cvrček Tomáš 1999 Liaz JBN 06:34.8 19
21 Marek Kryštof 2000 AC Turnov 06:35.7 20
18 Hetsyanyn Kolja 2000 Liaz JBN 06:36.4 21
15 Ponikelský Ondřej 2000 AC Česká Lípa 06:39.6 22
32 Nohýnek Jindřich 2000 AC Mladá Boleslav 06:41.0 23
22 Kohout Martin 2000 AC Turnov 06:43.1 24
31 Mydlář Jan 2000 AC Mladá Boleslav 06:46.7 25
37 Švapík Vojtěch 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:49.5 26
35 Venclů Jiří 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 07:17.7 27
34 Fadrhonc Patrik 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 07:29.2 28
13 Šamberger Martin 2000 PSK Olymp Praha 07:34.1 29
42 Pospíšil Štěpán 2000 Liaz JBN 07:48.2 30
24 Bárta Michal 2000 AC Turnov 08:26.0 31
25 Chovančík Aleš 1999 AC Turnov 08:43.3 32

Starší žákyně 1999-2000 1500m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
23 Kučerová Anna 1999 Jiskra Nový Bor 06:13.4 1
40 Hlaváčová Tereza 2000 AC Mladá Boleslav 06:14.0 2
37 Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa 06:16.5 3
31 Bělinová Natálie 2000 Liaz JBN 06:16.6 4
22 Bočková Markéta 2000 Jiskra Nový Bor 06:18.4 5
25 Zikmundová Anita 2000 AC Jičín 06:18.7 6
21 Arltová Kateřina 2000 Jiskra Nový Bor 06:25.5 7
26 Veigertová Gabriela 2000 AC Jičín 06:29.9 8
33 Marxová Pavlína 1999 Liaz JBN 06:46.8 9
39 Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 06:52.9 10
42 Naimanová Klára 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:54.7 11
38 Nováčková Tereza 1999 AC Česká Lípa 06:55.2 12
43 Martošová Lenka 2000 6.ZŠ Mladá Boleslav 06:58.9 13
32 Kamlerová Vendula 2000 Liaz JBN 07:03.9 14
46 Košínová Tereza 2000 Slovan Varnsdorf 07:07.5 15
24 Koldová Jana 2000 AC Jičín 07:16.4 16
41 Nečásková Jitka 2000 AC Mladá Boleslav 07:16.9 17
20 Koucká Hana 2000 Liaz JBN 07:19.5 18
28 Ježová Veronika 2000 Liaz JBN 07:26.8 19
27 Hallmanová Lada 2000 Liaz JBN 07:27.3 20
44 Fadrhoncová Sandra 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 07:28.4 21
45 Vítová Kateřina 2000 6.ZŠ Mladá Boleslav 07:32.3 22
29 Hozáková Veronika 2000 Liaz JBN 07:34.5 23
žlutá 45 Fidrmucová Kateřina 2000 6.ZŠ Mladá Boleslav 07:49.3 24
49 Fellerová Monika 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 08:00.2 25
36 Prokopová Jana 2000 AC Turnov 08:05.4 26
35 Tomášková Anežka 2000 AC Turnov 08:28.9 27
34 Mullerová Sára 2000 AC Turnov 08:29.2 28
47 Fuchsová Lucie 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 08:39.2 29
30 Papayová Andrea 2000 Liaz JBN 09:02.5 30
50 Ajchlerová Eliška 1999 6.ZŠ Mladá Boleslav 09:29.5 31
48 Kofroňová Kateřina 2000 6.ZŠ Mladá Boleslav 09:55.4 32

Dorostenci 1997-1998 3000m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
232 Kizákora Oliver 1997 AC Slovan Liberec 11:41.3 1
226 Brunner Ondřej 1997 AC Jičín 11:51.3 2
235 Mikule Kristian 1998 ŠAK SG JBN 12:01.0 3
237 Havrda Josef 1997 ŠAK SG JBN 12:16.6 4
229 Krim Tomáš 1998 Liaz JBN 12:16.9 5
236 Formánek Marek 1998 ŠAK SG JBN 12:17.2 6
234 Ulihrach Ondřej 1998 AC Slovan Liberec 12:30.3 7
228 Bárta Dan 1998 Liaz JBN 12:52.9 8
230 Štulík Dominik 1998 Liaz JBN 12:59.1 9
238 Běla Filip 1997 AC Česká Lípa 13:16.1 10
231 Herman Pavel 1998 Slovan Varnsdorf 13:18.1 11
233 Škoda Petr 1998 AC Slovan Liberec 13:18.5 12
239 Kulka Matěj 1998 AC Mladá Boleslav 13:41.4 13

Junioři 1995-1996 3000m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
254 Vošvrda Sebastian 1996 AC Mladá Boleslav 10:29.4 1
253 Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 11:49.7 2
252 Švácha Filip 1995 AC Česká Lípa 12:12.2 3
251 Špalek Jakub 1995 Slovan Varnsdorf 13:02.6 4

Muži mílaři 1994 a starší 3000m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
212 Kučera David 1991 AC Slovan Liberec 09:42.5 1
206 Pavlišta Vít 1985 AC Slovan Liberec 09:43.7 2
209 Miler Jiří 1975 AC Mladá Boleslav 10:21.4 3
214 Urbánek Petr 1981 AC Slovan Liberec 11:13.2 4
203 Drahoňovský Aleš 1972 AC Turnov 11:21.7 5
208 Sopoušek Vojtěch 1987 PSK Olymp Praha 11:33.7 6
210 Čerych Petr 1974 HS Semčice 11:47.9 7
219 Patay František  1988 Mladá Boleslav 11:49.9 8
221 Kautzký Tomáš 1976 Kněžmost 12:11.4 9
255 Šubrt Václav 1980 Amatér MB 13:09.8 10
205 Ponikelský Pavel 1972 AC Česká Lípa 13:12.7 11
204 Seidl Vít 1992 Jiskra Nový Bor 13:43.9 12

Dorostenky 1997-1998 2400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
511 Kuželková Natálie 1998 AC Jičín 10:25.3 1
503 Fořtová Denisa 1998 Liaz JBN 10:33.4 2
500 Nováková Lucie 1998 Jiskra Nový Bor 10:43.7 3
501 Šambergerová Barbora 1997 PSK Olymp Praha 10:47.8 4
510 Bendová Daniela 1997 AC Česká Lípa 11:00.2 5
504 Berková Monika 1998 Liaz JBN 11:04.7 6
505 Štemberová Natálie 1998 Liaz JBN 11:05.3 7
502 Svátková Kateřina 1997 AC Turnov 11:30.7 8
509 Velichová Tereza 1997 AC Mladá Boleslav 11:51.5 9

Juniorky 1995-1996 2400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
404 Hrochová Tereza 1996 AC Česká Lípa 09:43.5 1
405 Beňová Andrea 1996 AC Česká Lípa 11:02.9 2
401 Šambergerová Anna 1995 PSK Olymp Praha 11:42.6 3
403 Stárková Jana 1995 AC Slovan Liberec 12:10.7 4

Ženy 1994 a starší 2400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
456 Příhodová Klára 1988 TJ Neratovice 09:46.2 1
461 Lenčová Jana 1992 AC Jičín 10:15.6 2
454 Ponikelská Klára 1976 AC Česká Lípa 11:12.8 3
465 Staňková Anna 1993 Jiskra Nový Bor 11:13.6 4
460 Urbánková Dráhová Věra 1988 AC Slovan Liberec 11:16.7 5
462 Netolická Martina 1982 AK Olymp Brno 11:21.7 6
466 Šafránková Klára 1978 PSK Olymp Praha 11:35.8 7
455 Kotlářová Hana 1989 FAMU 11:45.7 8
451 Štemberová Iva 1975 Liaz JBN 12:20.8 9
467 Truhelková Markéta 1982 SK Ledce 13:34.2 10
464 Trnková Štěpánka 1973 Horní Měcholupy 13:37.9 11
450 Hnátová Karolína 1994 Bakov nad Jizerou 14:37.6 12
463 Kulková Eva 1946 Mladá Boleslav 16:58.0 13

Muži vytrvalci 1994-1975 8400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
303 Pavlišta Vít 1985 AC Slovan Liberec 30:24.0 1
304 Miler Jiří 1875 AC Mladá Boleslav 31:10.0 2
313 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN TEST TEAM JBN 31:16.0 3
311 Bartoš Dalibor 1975 Liaz JBN 31:35.0 4
305 Flegl Vlastimil 1986 Vrchlabí 33:06.0 5
302 Videcký Jan 1985 AC Česká Lípa 34:05.0 6
301 Kolář Václav 1989 AC Slovan Liberec 34:56.0 7
321 Zemjánek Jiří 1988 Mladá Boleslav 34:56.0 8
312 Roštejnský Michal 1977 Liberec 35:15.0 9
320 Mohelský Lukáš 1984 COACH IVANA MB 35:39.0 10
319 Pelant Vojtěch 1983 EPOTEAM MB 36:46.0 11
315 Woronicz Petr 1992 Michalovice 41:16.0 12
314 Bažant Adam 1991 Kosmonosy 42:42.0 13
316 Vlček Tomáš 1987 Zákupy 44:09.0 14
309 Vaňousek Aleš 1976 Vinařice 45:01.0 15
317 Hájek Petr 1988 Jablonné v Podještědí 45:19.0 16
306 Poslt Tomáš 1975 Kosořice 45:45.0 17
318 Magdolen Matúš 1990 Žilina 48:12.0 18
310 Gerat Stanislav 1980 Mnichovo Hradiště DNF

Muži vytrvalci (M40) 1974-1965 8400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
354 Novotný Pavel 1972 SKP Nymburk 36:12.0 1
356 Vavák Libor 1965 Sadská 39:14.0 2
352 Hrazdíra Jan 1969 Staněk Sport Turnov 40:35.0 3
353 Kovařík Tomáš 1969 Písková Lhota 43:56.0 4
350 Charuza Jiří 1969 Liberec 45:20.0 5
351 Vaňousek Tomáš 1973 Bradlec 50:02.0 6

Muži vytrvalci (M50) 1964-1955 8400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
6 Šíp Ladislav 1964 SCMT Liberec 39:58.0 1
5 Kašparec Petr 1962 Sklárna Ajeto Lindava 41:37.0 2
4 Vrabec Milan 1960 Staněk Sport Turnov 44:13.0 3
3 Matějka Milan 1956 Staněk Sport Turnov 48:19.0 4

Muži vytrvalci (M60) 1954 a starší 8400m
St.č. Jméno Ročník Oddíl Čas Pořadí
60 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 41:35.0 1
61 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 48:01.0 2
62 Dvořák Ladislav 1948 Sokol Vysoké Hamry 53:49.0 3