Tam ale podle tiskového mluvčího mladoboleslavské policie Ladislava Mareše dlouho nezůstal. „Druhý den byl transportován do nemocnice v Praze Na Homolce, později do nemocnice v Kolíně a následně na oddělení LDN v Českém Brodě,“ uvedl Mareš.

Muž má za sebou také operaci. Jeho zdravotní stav je však i nadále vážný až kritický. Do dnešního dne se však nepodařilo zjistit mužovu identitu.
„Jedná se o muže ve věku asi 50-60 let, výšky asi 170 – 180 cm. Má hnědočerné nakrátko střižené vlasy, šedohnědé oči,“ popsal muže mluvčí policie v Mladé Boleslavi Ladislav Mareš.

Na sobě měl modré riflové kalhoty značky Pace, tmavě zelené triko s krátkým rukávem na zádech s bílým nápisem Restaurace ROŽÁTOV, Saloon U Krvavé hnáty, Ptácká 231, Mladá Boleslav, tel: 0326/324 385.

Dále měl na sobě červenočernou silonovou bundu, tmavě modrý svetr s červenými pruhy na rukávech, modrý rolák, hnědé polobotky, čepici s kšiltem a u sebe šedohnědý batoh.

Pořízené fotografie pocházejí ze součastnosti. „Je velmi pravděpodobné, že výrazně zhubl v obličeji a jeho vzhled se za několik měsíců pobytu v nemocnici změnil,“ upozorňuje Mareš.

Policisté teď prosí veřejnost o pomoc. Pokud tedy poznáte muže na fotografii, sdělte to buď policistům v Mladé Boleslavi na telefonu 974 877 330, nebo policistům v Kolíně na čísle 974 874 465, popřípadě na linku 158.