Letošní téma znělo Prázdninová vítězná volba aneb Jaké zážitky a vítězství chceš zažít o prázdninách. Děti všech věkových kategorií se pečlivě zhostily úkolu a za využití libovolné výtvarné techniky vznikla zdařilá díla. "Děti jsou tvořivé a stále je baví vyjadřovat se tvůrčím způsobem. Přesvědčila nás o tom skutečnost počtu přihlášených prací. V letošním ročníku porota hodnotila celkem 71 zdařilých obrázků," uvedl Tomáš Dragon, předseda představenstva Dragon Internet, který spolu se zástupci BK Mladá Boleslav a OC Olympia vyhlašoval výsledky.

Vyhlášení výtvarné soutěže v OC Olympia | Video: se svolením Pavlíny Dragonové

Organizátoři připravili velmi zajímavé ceny pro vítěze v kategorii předškolní věk, mladší školní věk, starší školní věk a nezapomněli ani na kategorii studentskou. "Vítěze nadchly nejen hodnotné odměny, ale také možnost vlastního nákupu v obchodech Olympia centra. Za získaný poukaz si pořídili krásné hračky, módní a sportovní doplňky, nezapomněli ani na sladkosti pro všechny," sdělil Petr Diviš, obchodní manažer nákupního centra Olympia.

Ostatní děti se zhostily role členů poroty a vyhlásily výherce další ceny. Poté již následovalo zábavné odpoledne, kdy hrály líbivé písničky a malovalo se na obličej.

Díla jsou vystavena v obchodním centru Olympia, kde si je může každý prohlédnout až do 27. července.