Barevnou nádheru doplnily i dekorace a aranžmá s podzimními květy a plody. A že se i někdo mohl malinko bát? Tak to jedině v koutku se strašidýlky a duchy. Vydlabané dýně pěkně seděly a měly za úkol sledovat naše návštěvníky. Rozsvícené lampičky podtrhovaly příjemnou podzimní atmosféru. 


Na přípravě se podílely nejenom děti a paní učitelky ze školky, ale především rodiče se svými dětmi. Letos projevili neobyčejnou kreativitu a naaranžovali svá díla do dokonalých exponátů. Na všechny výrobky se přišli podívat rodiče, prarodiče, celé rodiny, ale i děti ze základní školy a školní družiny. Nejen jejich vzkazy v naší Pamětní knize byly opravdu milé, bezprostřední a povzbudivé, vyvolaly spokojený úsměv na tváři. A jeden za všechny: „Krásná inspirativní výstava! Bakovské děti i rodiče jsou nejšikovnější!“ 


Potěšením pro nás byla návštěva pana starosty Radima Šimáněho, který ocenil naši práci, vyzdvihl spolupráci s rodiči a všem dětem na dálku udělil pochvalu. Nesmíme zapomenout, že po prohlédnutí naší výstavy si návštěvníci mohli nabídnout a ochutnat voňavé perníčky, výborné cukrové dýně, slaďoučké rohlíčky a ježečky od našich šikovných kuchařek. Malí návštěvníci proto prohlíželi mnohdy i několikrát. Věříme, že výstava se všem líbila a voňavé přírodní prostředí navodilo příjemné pocity a dobrou náladu.


Rodičům děkujeme za spolupráci a zaměstnancům mateřské školy za uspořádání velmi zdařilé podzimní akce.

DAGMAR VLASTOVÁ