Těžko říct, co bude pro diváky zajímavější. Jisté ale je, že lepší je vidět všechno, než nic.

Základní informace zní: v úterý, mezi 16. a 19. hodinou přijďte do parku na mladoboleslavském Výstavišti. V této době se tam uskuteční velké Zábavné sportovní odpoledne.

Pořadatelé z místní Tělocvičné jednoty Sokol připravili ukázky mnoha různých aktivit. Ve všech případech jde o špičkové mladoboleslavské sportovce.
Jen si to vezměte: taneční skupina Epidemic působí v regionu už neskutečnou dobu a všude je jejich vystoupení zakončeno obrovským potleskem. Děvčata prostě lákají.

Brazilské bojové umění capoeira v sobě spojuje boj a muziku, při kterém se vám chce zapojit do dění. Břišní tanečnice pod vedením Márie Michajlecové, tak to je zase ukázka ladných pohybů, kdy často, zejména pánové, nevěří, co vše lze s tělem dokázat, jak ho lze rozpohybovat.

Ukázky boxu, thajského boxu a MMA, to už patří k tradicím boleslavské sportovní scén. Všechny tři druhy bojových umění patří v Boleslavi k těm hodně sledovaným.

Starosta Sokola v Mladé Boleslavi Bohumil Rosenkranz doplňuje: „Do toho soutěž ve střelbě na florbalovou branku, další lákadla pro děti, partie šachu pro příchozí a konečně i ukázka fotografií z činnosti Sokola.“

Že je toho málo? Pak věřte, že toho bude ještě mnohem více. Pokud nebude akci přát počasí, Rosenkranz potvrdil, že se dění přesune do nedaleké sokolovny.