To to lítá! Nejprve dostali padáka hned tři šéfové firem v majetku města Mladá Boleslav a na další to čeká. Teď by měli mít strach
i šéfové jednotlivých odborů Magistrátu Mladá Boleslav!

Boleslavský deník totiž včera exkluzivně zjistil žhavou novinku, že na radnici skončil nejvyšší správce majetku, respektive šéf odboru správy majetku města Mladá Boles〜lav, Stanislav Hendrych.

A oficiální důvod? Nemoc! „Odešel jsem po dohodě na vlastní žádost ze zdravotních důvodů,“ řekl exkluzivně Deníku Stanislav Hendrych. Na otázku, jestli se jeho zdravotní stav zhoršil, odpověděl: „Přitížilo se mi,“ řekl Hendrych, ale v telefonu nezněl jeho hlas nějak pesimisticky. Také podle některých našich zdrojů na radnici nevypadal nijak špatně. „Pokud vím, tak před rokem prodělal mrtvici, ale teď nevypadal nijak špatně, naopak zdál se stále lepší. Navíc skončil z hodiny na hodinu,“ říká náš zdroj. O nemoci však hovoří primátorův náměstek Adolf Beznoska. „Pokud vím, pan Hendrych odchází na vlastní žádost ze zdravotních důvodů,“ řekl.

Podle opozice ale stojí za odchodem vysoce postaveného úředníka politika. Podle ní to souvisí i s nedávno odvolanými šéfy vedení firem. „Za zdravotními důvody se skrývají personální čistky z politických důvodů,“ tvrdí opoziční zastupitel Robin Povšík.