Zcela tragicky skončil několikaměsíční příběh, který doslova otřásal městem. Pavel V. z Mladé Boleslavi, který se přiznal k vraž〜dě zdravotní sestřičky Jitky Křemenové z Psychiatrické léčebny Kosmonosy, totiž spá〜chal sebevraždu. Boleslavskému deníku se podařilo exkluzivně zjistit, že muž se zabil ve vazební věznici, když se oběsil na kusu látky, pravděpodobně na pyžamu.

„Ano, mohu potvrdit, že obviněný spáchal sebevraždu. Po dokončení vyšetřování tedy bude případ pravděpodobně od〜ložen,“ řekl včera Boleslavskému deníku mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Dlouhá story, která odstartovala vloni 15. listopadu, kdy zmizela zdravotní sestřička Jitka Křemenová, tak skončila ve všech směrech tragicky.
Po ženě pátraly desítky policistů přes tři měsíce. Až nedávno její ohořelé tělo nalezl mezi odpadky pod mostem u Debře náhodný muž. Policisté pak pomocí expertiz a pitvy zjistili, že tělo patří pohřešované sestřičce. Další vyšetřování je přivedlo na stopu Pavla V.

Policisté zjistili, že muž měl s Jitkou Křemenovou poměr a že byli milenci. Zřejmě v afektu ji už 15. listopadu zabil a tělo ukryl poblíž Debře.

Policisté pak muže zatkli přímo v zaměstnání v lisovně ve Škodě Auto a obvinili jej z vraždy. Ke všemu se přiznal. Obviněný vyvolal rozruch už před týdnem, kdy při policejní rekonstrukci vraždy utekl policistům a skočil před rozjeté auto. Tehdy podle policie utrpěl jen lehká zranění.

Už tenkrát chtěl zřejmě pod tíhou svědomí spáchat sebevraždu. To se mu povedlo až nyní, kdy se oběsil. Oba milenci tak skončili tragicky a ještě hůř teď všechno nese pozůstalá rodina.

„Teď je to pro nás ještě horší, protože vrah vlastně nebude pykat, ale sám se trestu vyhnul,“ odpověděl včera na náš dotaz vdovec po zavražděné sestřičce Zdeněk Křemen.

Ten nesl celý případ velmi špatně už proto, že vrah celou dobu věděl, že žena je mrtvá, a klidně nechal rodinu několik měsíců beznadějně pátrat po jejich milované manželce, mat〜ce, dceři i obětavé žené.

Celý dlouhý případ tak zřejmě skončil.