Když si k tomu představíte ještě krásná těla, adrenalin a krásné počasí, které na tento víkend meteorologové slibují, není co řešit. Na městském koupališti v Mladé Boleslavi se totiž tento víkend uskuteční akce s názvem Víkend plážových sportů, který pořádá Městská společnost sportovní a rekreační areály. Máte tedy jedinečnou možnost spojit příjemné s užitečným a zasoutěžit si. A to nejen vy a váš partner, či vaši přátelé, ale turnaj je určený i pro vaše děti.

„V sobotu sedmnáctého srpna si mohou zasoutěžit opravdu celé rodiny. Vytvoří si trojčlenné družstvo se svým dítětem, kterému by mělo být maximálně dvanáct let," prozradil Boleslavskému deníku jeden z organizátorů akce Jiří Fojta. Sobotní turnaj začíná půl hodiny po deváté dopolední, ale na místě, pokud si chcete zasoutěžit, byste měli být už v devět hodin.

O den později bude písčitá plocha patřit turnaji smíšených trojic dospělých. „V neděli začínáme ve stejnou dobu, tedy v devět na místě a v půl desáté začne turnaj. Pokud by někoho zajímal hrací systém, tak ten bude určen až na místě. Záleží totiž kolik se sejde soutěžících," upřesnil Fojta a uvedl kontakty pro případné dotazy: 603 820 810 a e-mail: jiri.fojta@seznam.cz.