Lucie Borhyová, Leona Černá, Pavla Charvátová, Iveta Bartošová, Roman Lasota, skupina Seven a další hvězdy podpořili velkou charitativní akci Petra Pika z Mladé Boleslavi.

Na začátku všeho stál malý Daneček Šelemberk, který trpí vážnou nemocí. Jeho strýc, mladoboleslavský mladík Petr Pik, a slavná moderátorka Lucie Borhyová pro něho v televizní soutěži Bailando vytančili peníze. Ty posloužily k úhradě terapeutky nezbytné pro jeho život. Petr Pik tím ale neskončil a po hlavě se vrhl pomáhat i dalším nemocným!

Druhý ročník charitativní akce Dáda Days v sobotu odpoledne oživil společenské i kulturní dění v Michalovicích. Na návštěvníky čekaly hudební a taneční vystoupení, módní přehlídka, řada známých osobností i různé formy zábavy pro děti. Výtěžek akce podpoří občanské sdružení Svítání, konkrétně rehabilitační metodu hipoterapii.

Krátkou, ale pozoruhodnou podívanou nabídli ve svém tanečním vystoupení sourozenci Markovi, milé bylo vystoupení flétničkového souboru Základní školy Kosmonosy, kvalitní vystoupení předvedl i soubor Základní školy z Nymburka.

Děti si mohly nechat namalovat obličej, vyzkoušet práci na hrnčířském kruhu, zahrát si hokej na branku i například si malovat na asfaltu. Moderátorem odpoledne byl jako loni Filip Šubr, který zároveň vystoupil se svojí kapelou Seven.

Jedním z netrpělivě očekávaných vrcholů odpoledního programu byla i tombola, kde mezi cenami nechyběly ani dresy, hokejky a puky úspěšných boleslavských hokejistů. Akce se mimo jiné zúčastnili i náměstkové primátora Jan Smutný a Adolf Beznoska, zástupci vedení Klaudiánovy nemocnice Ladislav Řípa a Jaroslav Mitlener a mnozí další hosté.