Konec listopadu bude v Dalovicích ve znamení otevření místní silnice. Ta musela být podle mluvčí Správy a údržby silnic Mnichovo Hradiště Jitky Procházkové uzavřena kvůli stavebním pracím na výstavbě splaškové kanalizace. Kvůli tomu musela být mimo jiné posunuta i autobusová zastávka městské hromadné dopravy.

Od pondělí se tak zastávka podle vyjádření Jana Holuba, provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav, znovu vrátí na své původní místo. „Od pondělního rána 23. listopadu změní linka 60 svojí konečnou v Dalovicích. Po několika měsících se opět vrátí do stanice Dalovice, škola. Odtud budou autobusy vyjíždět a zároveň i svoji trasu končit,“ uvedl pro Deník Holub.

Linka 60 jezdí od začátku roku po omezené trase, za což mohla uzavírka silnice II/259. Teď ale bude autobus jezdit po nově zrekonstruované silnici až do Podlázek. „Příměstské části Podlázky se tak opětovně nabídne spojení linkou číslo 60, která jezdí až do okolí obchodních a lékařských center u městského stadionu,“ dodal Holub.