„V souvislosti se stavebními pracemi na mostu u Měšťáků bude ve dnech 1. července až 31. srpna 2019 úplná uzavírka provozu na křižovatce ulic Havlíčkova, Laurinova a Majora Frymla,“ uvedl za mladoboleslavský magistrát Pavel Šubrt. Na křižovatce město chystá nová světla, umožní také odbočení doleva z Husovy na třídu Václava Klementa.

Úpravy na křižovatce třídy Václava Klementa a Laurinovy ulice začaly už v pátek 28. června. Přibylo přechodné dopravní značení a proběhla úprava režimu semaforů.

„Automobilová i autobusová doprava budou vedeny po objízdných trasách. Objízdné trasy ze Severního města na Ptáckou povedou ulicemi U Stadionu, Na Radouči, Václavkova a Laurinova,“ pokračoval Šubrt.

Od prvního bude možné jet od Bondy na Ptáckou po třídě Václava Klementa, Jaselskou a Jaselskou shybkou.

Motoristé, kteří pojedou ze severního města budou muset přes třídu V. Klementa, od Jičínské pak Laurinovou, přes třídu V. Klementa a ulicí U Stadionu.

„Od Jičínské ulice směrem na Ptáckou se dostanete Laurinovou ulicí od Bičíků směrem k Mešťákům, ale včas musíte odbočit vlevo do Palackého ulice, dále ul. Boženy Němcové a Havlíčkovou k Jaselské a dolů na Ptáckou,“ dodal Šubrt.