Z rozmanité nabídky si lze vybrat už v pátek večer. V případě Bondy centra tedy vlastně během celého dne; tamní Burger Street Festival začíná už o desáté. Večer pak sází začátky programů hodinu po hodině. Od 19.00 spustí v kulturním centru Pluhárna elektronický koncert Ventolin, přičemž jako host se představí DJ Afroger; o hodinu později začne na městském koupališti vystoupení populární kapely Jelen.

Devátá večerní pak v amfiteátru na Michalovické putně znamená začátek filmové projekce v rámci Boleslavského kulturního léta, přičemž na programu jsou Hanebný pancharti. A dvě hodiny před půlnocí startuje v Clubu Forum Párty Léta #2.

V sobotu hned od časného rána hostí Podchlumí burzu v podobě bleších trhů. Od 10. až do 20. hodiny nabídne Bondy centrum pokračování Burger Street Festivalu, jehož nabídku mohli návštěvníci ochutnávat už v pátek. Z úplně jiného soudku – a v tomto případě tedy půjde spíš o fanouškovský kotel – je pak pozvání na 16. hodinu do ŠkoEnergo Arény, kde se v rámci 2. kola hokejové Ligy mistrů střetnou BK Mladá Boleslav a IFK Helsinky.

Zpátky do školy

To zpěvák Milan Drobný ve svých 76letech góly jistě dávat nepřijede – od 19. hodin ale bude amfiteátr Michalovická putna patřit jeho vystoupení s kapelou.

Nabídku nedělního dění opět zahájí Podchlumí s blešími trhy. Pak se lze znovu vypravit k Bondy centru na Burger Street Festival, ale od 10. hodiny rovněž na městské koupaliště.

Tam se až do 16. hodiny koná zmiňovaný program Zpátky do školy aneb Rozloučení s prázdninami. V rámci zábavné neděle pro rodiny s dětmi vystoupí Gábina a Katka hrající na kontrabas a kytaru (10.00), Klaun Ferda se Šmoulinkou (11.30), revivalová kapela ABBAcz (13.00) i Kašpárek v rohlíku (15.00) s punkovou zábavou pro děti i rodiče, vypočetla Charousková účinkující, kteří nabídnou nejen muziku, ale také spoustu legrace nebo hudebně pohádkou show.

Vstupné se nevybírá, příchozí ale musí pamatovat na to, aby byli schopni vyhovět aktuálním protiepidemickým opatřením – tedy u vstupu předložit potvrzení o očkování proti koronaviru, o testování s negativním výsledkem nebo o nedávno prodělaném onemocnění. Případně lze na místě koupit za 60 Kč antigenní sadu pro samotest. Na regulérní pohádku, tu o Sněhurce v podání Divadla KK, pak lze děti přivést před 15. hodinou do amfiteátru Michalovická putna.