Pak čtete na tom nejlepším místě. Váš regionální Deník pro vás připravil anketu – soutěž. Jakou? 

Zcela jistě posedět si s kamarády u pivka či s kamarádkou u kávičky či dvojky červeného anebo na dobrou večeři s rodinou  nezajdeme tam, kde nám není příjemně. I to se ale stane. Už nikdy, říkáme si. Mají mnoho společného. Je tam průvan, špatné větrání, studená káva, teplé pivo i víno, rozvařené brambory, tuhé maso, pomalá obsluha a k tomu se cítíme jako nezvaný host. Vetřelec.

Pojďme spolu najít místa opačná: ta, kde má pivo správný říz, kde káva voní už z dálky, kde teplé jídlo je teplé a třeba i to, kde mají čisté záchodky. Najděme místa, kde cítíme od první vteřiny, že nás tu rádi vidí. To se totiž pozná většinou už v prvním okamžiku, kdy stoupíme a říkáme si: Tady je to milé, tady se mi líbí už teď!

Váš regionální Deník hledá vaším prostřednictvím místo, kde je hostovi fajn. I proto jsme tuto soutěž nazvali právě tak. Stručně a jednoduše: Tady je mi fajn. Tahle čtyři slova vystihují to, co od jakéhokoliv restauračního podniku očekáváme. Nejen to, že jsme se dobře napili a najedli, ale že máme teplo na duši. A tušíme, že jsme se ocitli v místě, kdy nám bylo fajn.

Hlasujte pro svoje oblíbené místo prostřednictvím webu.

Hlasovat můžete do 14. září do 8.00.