Být žádoucí, být krásní, být in. To jsou nejčastější požadavky, které mají klienti vstupující do salónů, kde mohou zhubnout, kde je zkrášlí a odkud odcházejí odpočinutí a plní energie.

Takovým salonem je i Studio 33 v Mladé Boleslavi, které je poměrně mladé, ale nabízí svým klientům hned několik kvalitních služeb.
Na mé otázky, v příjemném prostředí studia odpovídali jeho majitelé, Markéta a Petr Šímovi.

Jak vznikl název vašeho studia?
p. Šímová: Chtěli jsme se samozřejmě odlišit. Ze všeho co nás napadalo, jsme vybrali číslo 33. Je to krátké, dobře zapamatovatelné, ale také to v tarotu znamená to nejvyšší číslo a tedy to nejlepší co může být.

Jak vás vůbec napadlo vrhnout se na podnikání v tomto oboru?
p. Šíma: Manželka je zdravotní sestra a od toho se vlastně naše rozhodování odvíjelo. Zajímá se o čínskou a indickou medicínu. Služby, které v našem studiu nabízíme jsou vlastně odnože oborů, kterým manželka dobře rozumí a zároveň jsou jejím koníčkem.

Jaké služby tedy ve vašem studiu nabízíte?
p. Šíma: Poskytujeme bezbolestnou, neinvazivní liposukci, radiofrekvenční metodou která nejen odstraní nežádoucí tukové polštářky ale zároveň vypne kůži, která je pak hladší a mladistvá. Dále redukci vrásek a tuku, zpevnění pokožky a lifting obličeje. Ta doba, kdy lidi objíždějí kvůli jednotlivým službám několik míst, je dávno pryč. Dámy i pánové chtějí mít všechno pěkně na jednom místě. Dále nabízíme pedikúru, manikúru, modeláž nehtů. Zanedlouho u nás klienti a klientky najdou také kadeřnictví.

p. Šímová: Kromě služeb, které tu zazněly, poskytujeme také Ajurvédskou masáž, což je v podstatě technika, při které dochází k celkové harmonizaci těla, duše a mysli. Není to tedy klasická masáž, kdy se masér zaměří na jednu část těla, ale při této masáži se klientovi masíruje komplet celé tělo. Najdete ale u nás i službu, při které přikládáme na různé části těla Tádé svíčky. Ty dokáží vytáhnout zánět nebo hematom. To je ale samozřejmě na delší povídání. /Masážím se budeme podrobněji věnovat v našem druhém rozhovoru, který pro vás chystáme ještě do konce tohoto roku. Ten bude podrobně zaměřen právě na masáže/, poznámka redakce.

Je tenhle výčet služeb konečný? Nebo jsou plány o nějaké rozšířit?
p. Šíma: Uvažujeme o tom, rozšířit studio o službu, která s těmi nabízenými vlastně souvisí. Chtěli bychom, aby naši klienti dostali u nás kvalitní a odborné informace, jak se stravovat, co je konkrétně pro ně to pravé a správné a čemu by se měli raději vyhnout. To znamená sestavení zdravého jídelníčku, rada od dietologa a podobně.

Jak se vám hledalo místo pro vaše studio?
p. Šíma: Brali jsme v potaz samozřejmě samotné místo, ale také například aby se tady dalo zaparkovat. V Mladé Boleslavi to jednoduché není, to víme všichni, ale tady je to bez problémů. Nabízíme parkování přímo v areálu pod studiem.
Na zdraví a vzhled člověka je v poslední době kladen větší důraz než kdykoliv v minulosti, píše se na vašich stránkách. Vašimi klientkami jsou většinou ženy, proč podstupují liposukci?

p. Šímová: Je to trend, souvisí s tím jejich povolání, mnohdy reprezentativní, chtějí dobře vypadat. Většina z nich ale chce zhubnout, zredukovat vrásky hlavně kvůli sobě samé. Prostě chce mít dobrý pocit a cítit se dobře.

Celý rozhovor s majiteli Studia33 v Mladé Boleslavi najdete v tištěném vydání čtvrtečního/27.10/ Boleslavského deníku.