Máte doma kočičku, pejska? V tom případě jste jistě přesvědčeni, že právě ten váš miláček je miláčkem, či lépe mazlíčkem číslo 1. Nenechte si vašeho kamaráda pro sebe. Ukažte všem čtenářům, jaký je fešák, jaká je to parádnice.

Boleslavský deník vyhlašuje soutěž Mazlíček roku Boleslavského deníku. Jak můžete zajistit, aby právě vaše kočička, váš kocourek či váš pejsek byl zvolen tím nejkrásnějším? Především ho musíte přihlásit do soutěže Mazlíček roku Boleslavského deníku.

V něm vyplníte základní údaje (vaše jméno a kontakt na sebe a informace o vašem zvířátku)a pošlete fotografii mazlíčka elektronickou poštou na adresu boleslavsky@denik.cz. Pošlete, prosím, co nejkvalitnější fotografii (přípona JPG), aby byl v tisku váš mazlíček opravdu ten nejkrásnější.

Přihlásit svého favorita můžete i prostřednictvím běžné pošty, když fotografii s příslušným popisem zašlete na adresu redakce: Redakce Boleslavského deníku, Železná 107, 293 01 M. Boleslav.

Fotografii můžete přinést do redakce také osobně právě na výše uvedenou adresu.

Přihlásit lze pejska či kočičku až do 14. června. V tento den ukončíme přijímání vašich fotografií. Následně sestavíme „kandidátku“ a od 17. června otiskneme všechny vaše favority.

A na vás bude, abyste dali prostřednictvím kuponu v Boleslavském deníku hlas tomu, koho budete považovat za nejkrásnějšího a nejsympatičtějšího. Zkrátka Mazlíčka roku.

Kromě hodnotných cen pro majitele nejkrásnějších mazlíčků získají ceny i ti, kteří se zapojí do hlasování. Hlasovat se bude na kuponech otisknutých v Boleslavském deníku a také na webových stránkách: www.boleslavskydenik.cz