„Dopoledne jsem se byl projít se svým psem Hugem. Teď je za pět minut dvanáct a budu obědovat. Co? To nevím, manželka šla nakoupit, bude to nějaká minutka," podotkl Adolf Beznoska, který tvrdí, že měl z pátku na sobotu poměrně klidné spaní. „Tak trošku nervózní jsem. Po kampani jsem unavený. Ale udělal jsem, co bylo v mých silách, teď je to na voličích," dodal Beznoska. Ten uvedl, že se v odpoledni chystá vyrazit do sídla ODS v Praze. „Večer se asi zastavím za naším lídrem do krajských voleb, Raduanem Nwelatim, do restaurace Koliba, potkám se se známými."

Jaromír Jermář byl pár minut před sobotním polednem už po obědě. „Vinná klobása a brambory. Teď si dávám melouna. Vařil jsem si sám, teď odpočívám a kolem čtvrté páté vyrazím do mladoboleslavského sídla ČSSD, kde se sejdu s lidmi, kteří se mnou na kampani spolupracovali. Vše zhodnotíme a uvidíme, co a jak dále.

Na Mladoboleslavsku jsou dalšími uchazeči o post senátora například fotbalový trenér Karel Stanner (TOP + STAN), spolumajitel mladoboleslavského fotbalového klubu František Petrtýl (Ano 2012), bývalý senátor a lékař Jaroslav Mitlener (Svobodní), starosta obce Luštěnice Václav Jakubec (KSČM), advokát Karel Horák (Národní socialisté), organizační a ekonomický poradce Jan Skácel (ČHNJ), chirurg Jiří Somberg (Suverenita) a stavební technik Zdeněk Šverma (SNK ED).