Hlášení o nehodě dostali středočeští záchranáři devět minut po poledni. Nehoda se stala v směru od Liberce na Prahu, těsně před sjezdem na Mladou Boleslav. V autě uhořely dvě děti, na místě byl také popálený muž, kterého vrtulník transportoval do Vinohradské nemocnice. "Muž měl popáleniny na osmdesáti procentech těla a jeho stav byl velmi vážný," upřesnila Nina Šeblová z tiskového oddělení středočeské záchranky.

Na místě začala téměř okamžitě kolabovat doprava. "Dopravu odkláníme již uBakova nad Jizerou, přes Mladou Boleslav a zpět na rychlostní silnici. Uzavírka potrvá ještě nejméně hodinu, než odjedou všechna vozidla zkolony a provedeme na místě potřebné šetření," uvedl Ladislav Mareš, mluvčí mladoboleslavské policie.

Příčinou nehody technická závada?

Příčina nehody sice zatím není jasná, ale jako nejpravděpodobnější se podle mluvčího boleslavské policie Ladislava Mareše jeví technická závada. Podle slov jendoho z policistů zároveň vůz nejel zrovna předpisovou rychlostí a i to mohlo přispět k tomu, že nehoda skončila tak tragicky jak skončila. Zatím se ještě neví, zda se vůz vzňal až po nehodě, nebo už těsně před ní.

close Toto býval osobní vůz BMW zoom_in close .. zoom_in