Bude zde vybráno 20 dívek, které absolvují kompletní profesionální program, pro dokonalé připravení na práci modelky a hostesky. Hlavním hostem školy je Ladislav Špaček, který povede seminář etikety - Vše, co potřebujete k běžnému i formálnímu společenskému styku.

Mezi dalšími hosty se objeví modelka a zároveň Miss České republiky 2002 Kateřina Průšová, Petra Matulová - Miss Blond 2002 a zároveň finalistka reality show Bar, PhDr.Vladimír Janák, CSc, z Univerzity Karlovy, který je odborník v oborech psychologie image a komunikace.

V rámci školení jsou na program zařazeny přednášky z psychologie a psychologie image, komunikace, společenského chování, zdravé výživy, estetiky, vizážistiky (líčení a účesy), módy a módních trendů. Ke školení také samozřejmě patří pohybové lekce, zahrnující choreografii, mimiku a pózy a cvičení.

Vše bude zdokumentováno profesionálním fotografem a na přání zúčastněných dívek vyrobí jejich vlastní set karty. Všechny vybrané uchazečky, které projdou kompetní proměnou a získají základní zkušenosti v oblasti modelingu, se představí na závěrečné módní přehlídce.