Lovili převážně okouny, ale podařilo se chytit i ostatní druhy jako štiku, candáta, bolena, tlouště, ježdíka, kapra, perlína nebo podoustev. Pohár za největší rybu kola si odnesl místní rybář Marcel Berka, který ulovil štiku o délce 57 centimetrů.

První místo v kole patřilo týmu dvojice rybářů z Třebíče Romanu Němcovi a Jakubu Seifriedovi, druhé místo vybojovala dvojice rybářů týmu MO Mladá Boleslav Karel Frelich a Jaroslav Urban, třetí místo obsadila dvojice složená rybáři z Poděbrad a Přelouče, tedy Martin Svoboda a Roman Štěpánek.

Klaudiánova nemocnice společně s organizací Nábor hrdinů uspořádala poprvé společný Náborový den prvodárců krve a dárců kostní dřeně.
Přišlo přes sto dárců krve. Organizátoři náboru jich očekávali jen kolem pěti

Vyhlášeno bylo rovněž umístění celkové sčítající závody na řece Vltavě v Rožmberku, Úslavě v Plzni a právě na Jizeře v Mladé Boleslavi. První místo obsadil tým ve složení Roman Němec a Jakub Seifried, druhý byl tým ze Zlína David Vojáček a Miroslav Navrátil, na místě třetím dvojice Martin Svoboda a Roman Štěpánek. Z Mladé Boleslavi v celkovém hodnocení skončila nejlépe na 5. místě dvojice Oto Hlaváč a Pavel Vokál, kteří do závodu nastupovali z prvního průběžného místa, ale domácí voda a štěstí v losování míst jim příliš nepomohlo.