DOTAZ: Ahoj Milane, jaké holky se ti líbí?

Ahoj, nejsem nějak vybíravý. Nezáleží mi na tom, jakou barvu vlasů má ta holčina, jakého je znamení apod. Myslím si, že je to vždy o vzájemných sympatiích, toleranci a důvěře. Ano, měla by být krásná, inteligentní, zábavná a další vlastnosti, ale jde o to, jaká je uvnitř. Díky.

DOTAZ: ahoj, jak by ses představil? v životě jsem o tobě neslyšel a teď jsi každou chvilku v deníku :)

Ahoj. Jmenuji se Milan, je mi 20 let, studuji SOŠ a SOU - obor gastronomie. Jinak jsem skoro 14 let hrál aktivně hokej, ať už zde v Mladé Boleslavi, tak např. v Nymburce, dále pak v Hradci Králové a poté v nedalekých Benátkách nad Jizerou. Jinak za poslední více jak dva roky se věnuji hodně tancování - resp. street dance a dalším moderním tancům. Doufám že to takhle zatím postačí. Jináč mám své stránky na facebooku. Díky moc.

DOTAZ: Milane, kdy se dočkáme nějakých prvních opravdu profi fotek?

Zdravím. Své první profi fotky už mám za sebou, kvůli celosvětové soutěži, kam byly potřeba nafotit. Můžete je nalézt na facebooku. Děkuji.

DOTAZ: líbí se ti muži, nebo dívky? a proč jsi podle tebe nezadaný?

Proč jsem nezadaný? Protože asi pořád to není takové, jak by to správně mělo ve vztahu být. A to jestli se mi líbí muži nebo dívky? Já měl vždy vztah jen s dívkou. A co se týká mužů? To že někdo někdy řekne, že je nějaký muž pěkný, je podle mě úplně normální.

DOTAZ: Jak se cítíš v hledáčku médií? jak se k tobě novináři chovají? a je rozdíl třeba mezi tím, když se bavíš s novináři seriozních titulů, jako například Boleslavského deníku a bulvárních?

Musím přiznat, že je to v celku dobré, co se týká médií. Zatím se k mně chovají hezky. Jestli je to rozdíl? Zatím jsem dělal rozhovor pouze pro seriozní noviny. Pro bulvár zatím ne a upřímně jsem za to rád :-)

DOTAZ: Dobrý den, přečetla jsem si s vámi rozhovor v Pražském deníku. Zaujala mě nejen jeho pohodovost, ale pak taky sloupek autora, který tam o vás psal vážně moc pěkně. Četl jste to a je ta chvála oprávněná, nebo si to všechno novinář vycucal z prstu? Děkuji

Dobrý den. Ano, četl jsem to a dokonce několikrát. Přiznám se - ano bylo to oprávněné a i moje rodina by to tak podala. Děkuji.

DOTAZ: takřka okamžitě poté, co vyšla zpráva o tvém úspěchu ve světovém finále - top 10 - začali někteří lidé na diskuzích psát, že jsi homosexuál a podobně. Co si o těchto komentářích myslíš a proč se tak pokaždé, když soutěží muži, tohle píše?

Zdravím, ano je to možné. A já to vůbec neřeším, ať si každý říká co chce, já sám vím, jak to mám :-) Říká se: člověk si má zamést nejdříve před svým vlastním prahem a pak řešit ostatní ;-) A proč se to píše? Protože soutěž krásy u mužů není ve společnosti tak profláknutá a oblíbená jako soutěž krásy dívek. A píše se to asi proto, že muži se více vidí a hodí na sporty než na nějaké soutěže krásy. Ale z vlastní zkušenosti Vám řeknu, že to není o kráse ;-)

close Mr. Czech Republic Milan Nevosad při online rozhovoru zoom_in

DOTAZ: Dobrý den Milane, jaké je procento homosexuálů v podobných soutěžích? Když se občas podívám na fotky ze soutěže, přijde mi, že jich je tam určitě dost.

Dobrý den. Upřímně Vám to neřeknu, protože to nevím. Děkuji.

DOTAZ: Pěkné ráno! Kde všude se holíte? A proč je tolik mužů - modelů tak šíleně hladkých? Třeba mě se šíleně líbí lehce chlupatí muži, ale nikde v reklamě ani na přehlídkách je nevídám, přitom určitě nejsem sama, komu přirozený muž chybí.

Zdravím. To je dost intimní otázka, ale odpovím na ní lehce. To, co jsem viděl na celosvětové soutěži, to mi zůstal rozum stát. Trošku jsem to nepobíral. Protože jsou asi velké nároky na modely? To Vám neřeknu přesně, protože ve světě modelingu se pohybuji teprve asi měsíc. Jinak si myslím, že přirozenost je největší zbraň člověka. Přeji hezký den!

DOTAZ: Co bylo v Anglii nejtěžší?

Ahoj. Myslím si, že nejtěžší byl boot camp alias vojenský výcvik. To bylo nejnáročnější z celé přípravy soutěže. Je to vojenský výcvik pro laickou veřejnost, který bohužel není u nás v ČR tolik známý. Určitě bych to doporučil ostatním lidem, je to obrovská zkušenost do života, aby si člověk mohl přiblížit výcvik profesionálních vojáků.

DOTAZ: Začaly se o tebe více zajímat dívky, od chvíle co jsi slavný? Děkuju, Zuzka

Možná asi jo, neřeknu přesně. Hodně lidí si mě teď přidává na facebook a nejen z Čech, ale skoro z celého světa:-)

DOTAZ: Co se ti líbí v sexu a co naopak rád nemáš?

Co se mi líbí? Každý má svoji fantazii a představivost. Sex je přirozené nutkání v životě:-)

DOTAZ: Jakou máte rád hudbu? Myslím tím interprety, co rád čtete a co filmy? Prostě, jak jste kulturní člověk?

Jelikož tancuji a hudbu mám moc rád, nemám přímo vytříbený styl který nejvíce poslouchám. Mám rád hodně stylů hudby, poslouchám hodně interpretů. Rád čtu příběhy o 2.světové válce. A filmy? Mám rád hodně žánrů, ať už sci-fi, fantasy, komedie, romantiku a další. Jinak občas zajdu moc rád do divadla a muzikálem určitě nepohrdnu. Na celosvětové soutěži v Anglii, jsme byli na celodenním výletě v Londýně a na závěr jsme navštívili muzikál WE WILL ROCK YOU :-)

DOTAZ: Ahoj Milane, umíš si představit nafotit i erotické fotky, nebo například porno? Ptám se, protože hodně modelů časem k tomuto přejde, protože zde vydělají více peněz. Díky a přeju hodně úspěchů!

Ahoj, upřímně. Člověk je schopný kvůli penězům udělat vše v dnešní době. A já? To neřeknu… protože to nevím a asi bych to nikdy nepostoupil. Jinak děkuji :-)

DOTAZ: Pěkné ráno. Celkem mě trápí, že nejsem žádný hezoun, jako jsi například ty. Jak se o sebe staráš a co děláš pro to, abys byl tak sebevědomý? Určitě by tvá rada pomohla nejen mě, ale hodně klukům, co se trápí stejně jako já.

Krásné poledne. Já jsem jen obyčejný kluk z města. Každý je nějak krásny, ať už vnitřně či na venek. Každý jsme originá l:-) Starám se o sebe úplně normálně, to že bych o sebe dbal více nějak. To já tolik nehrotím, jak už jsem uváděl v jedné odpovědi, přirozenost je nejlepší zbraň člověka. Jediná rada, buď sám sebou ;-)

DOTAZ: Tak hlavně gratuluju:-) a chci se zeptat, jestli si myslíš, že jsou holky v Anglii hezčí, než v Česku? Díky L.

Děkuji. To neřeknu přesně, ale u nás si myslím že jsou hezčí:-)

DOTAZ: Dobrý den, co na váš úspěch říká vaše rodina? Díky Klárka

Dobrý den, byli překvapeni, šťastni a já nevím co ještě:-) Moc je to potěšilo a hlavně mě v tom podporují.

DOTAZ: Dobrý den, zajímalo by mě, jak Vám v Anglii chutnalo? Angličani jsou přece jen pověstní tím, že velcí gurmáni to nejsou.

Zdravím. Mně osobně jídlo v Anglii moc chutnalo. Byl velký výběr z několika jídel, takže to bylo dobrý. Ano, už několikrát jsem o tom slyšel, že Angličani nejsou moc dobří gurmáni. U nich je tradice "anglická snídaně", dále pak anglický čaj - někteří si dávají do čaje i mléko.

DOTAZ: Ahoj, promiň, připadáš mi úplně obyčejný, jak tě mohli vybrat?

Ahoj, ano jsem úplně obyčejný kluk. Nemám si na co hrát, jsem prostě svůj a takový budu. To ti neřeknu,proč vybrali zrovna mě, protože to netuším.

Děkuji Vám za vaše otázky a dotazy, přeji Vám hezký den, krásné Vánoce a šťastný nový rok. Milan Nevosad