Stovky psů rozličných plemen se o nadcházejícím víkendu představí v areálu výstaviště na Krásné louce v Mladé Boleslavi a budou se ucházet o ceny v dalším ročníku oblíbené a tradiční národní výstavy Interdog Bohemia.

Výstava se letos vrátila opět do svého původního termínu v polovině července, přičemž na konci srpna se na stejném místě uskuteční i mezinárodní výstava.

„Program se nijak zvlášť neliší od předešlých ročníků. Rozhodně se ale bude na co dívat." Uvedl předseda pořádající organizace Otakar Vondrouš. Zatímco dopoledne se představí psi podle daného rozpisu v jednotlivých kruzích, odpolední finále nabídne „souboje" o vítěze dne, nejhezčí pár a také chovnou skupinu. Po oba dny ranní program začíná v devět hodin a finále pak startuje krátce po 14. hodině.

„K vidění bude také soutěž o Mladého vystavovatele, ve které psy prezentují děti a mládež do 17 let," řekl dále Vondrouš a doplňuje: „Chybět nebudou také stánky s chovatelskými potřebami a občerstvení. Myslím, že si každý přijde na své. Víkend u nás na výstavě bude určitě příjemným zpestřením prázdninového programu pro celé rodiny."