2. listopadu 1995

Stávka lékařů na Mladoboleslavsku zůstala spíše v symbolické rovině. Několik vesměs mladších lékařů sice do práce nenastoupilo a někteří dokonce vyrazili podpořit stávku do Prahy, jejich kolegové však na pracovištích zajistili provoz. Pouze některé odborné ambulance musely pacienty přeobjednávat.

Na boleslavském sídlišti byl otevřen penzion pro seniory s kapacitou 63 míst. První nájemníci se do nového zařízení nastěhovali koncem týdne. Nájemné tehdy stálo 750800 korun za menší byt, 1100 korun za větší byt. Dodnes v domově s pečovatelskou službou funguje kuchyně, která v začátcích vařila denně 700 jídel.

3. listopadu 1995

Sbormistr a zakladatel dětského sboru Paprsek Milan Klipec psal techno. Alespoň podle svého vyjádření v rámci závěrečného koncertu Dětské noty 1995. Děti prý v autorských písničkách postrádaly rytmus, a tak skladatel sáhl i po žánru, který bytostně nesnáší.

4. listopadu 1995

Na pozvání Soukromé střední školy odborné přijelo do Mladé Boleslavi 16 studentů z francouzské Valence. Kromě návštěvy Krkonoš, Prahy, závodu Škoda Auto a města projevili výslovný zájem rovněž o návštěvu Pivovaru Klášter. Prý proto, že mají pivo rádi. Českou stranu skutečnost, že kantoři dovolují mladistvým pít alkohol, překvapila. Při setkání na radnici padl i návrh na vzájemné navázání přátelských vztahů mezi městy, k sepsání dohody však nedošlo. Boleslaváci vyrazili do Francie v březnu.

7. listopadu 1995

Jaromír Pleskot, přední český režisér, který v Městském divadle přijal nabídku hostování, uvedl s velkým úspěchem premiéru Antigony, divadelní parafrázi antického námětu s Danou Černou v hlavní roli. Kromě ní se na jevišti předvedl například hostující Petr Křiváček z Divadla Za branou nebo místní Milan Koníček. Role Chóru se chopil ředitel divadla František Skřípek.

O víkendu 4. a 5. listopadu řidiče zaskočila dynamická změna počasí. Potvrdila to především čísla poskytnutá dopravní policií. V důsledku sněžení došlo už v pátek 3. listopadu k 19 dopravním nehodám, v sobotu ke 12 a k jedné ještě v neděli. Nejčastěji byla důvodem nepřiměřená rychlost a nedání přednosti v jízdě.

8. listopadu 1995

Mléko z čejetické mlékárny je nezávadné a může opět mířit mezi spotřebitele. Okresní hygienická stanice reagovala na páteční anonymní telefonát a zjistila, že na poplašné zprávě nebylo zbla pravdy. Neznámý hlas volající do mlékárny oznámil, že v areálu firmy je bomba a mléko je otrávené.