Jak Deníku řekl manažer Olympia centra Mladá Boleslav Aleš Stupka, po akrobatickém vystoupení v prostorách centra uvažoval už delší dobu. „Mnohdy to ale bylo komplikované a potýkali jsme se s nějakými problémy, takže jsme vždy museli přistoupit k náhradnímu řešení,“ uvedl pro Deník Stupka s tím, že letos se to konečně podařilo.

Tak trochu tomu pomohly televizní soutěže, které nyní probíhají, protože z nich „vyběhla“ řada zajímavých umělců a mistrů ve svém oboru. To pomohlo dát dohromady skvělou partu lidí, která se tak v roce 2010 lidem převedla.

Velký obdiv například sklidili akrobaté na červených šálách. Naopak vyzkoušet si pár akrobatických kousků mohlo několik dobrovolníků z řad obrovského publika, když se pod pódiem objevili lidé na skákacích botách. K vidění tak byla dech beroucí salta a mnoho dalšího. Méně zkušení diváci si vyzkoušeli, jaký je to pocit si jen tak „zahopkat“. Ten nejšikovnější „skokan“ pak skákací boty také v rámci divácké soutěže vyhrál.

K vidění však byla i řada jiných zajímavostí – například, že i staré dřevěné rámečky nepatří do kamen, nýbrž když se správně a bezpečně poskládají, dá se po nich vylézt do poměrně velké výšky.

Závěr oslav devátých narozenin Olympia centra Mladá Boleslav zakončila ve vnitřních prostorách centra půvabná zpěvačka Monika Absolonová. „Poprvé tady nejsem. Už jsem ze jednou vystupovala. Je to asi pět šest let zpátky,“ prozradila Deníku Absolonová, která návštěvníkům centra zazpívala několik svých hitů. Závěr oslav patřil velkému ohňostroji, který rozzářil noční oblohu nad Olympia centrem.