„Ve středu 4. listopadu tohoto roku se na tísňovou linku 155 obrátila krátce po devatenácté hodině večer mladá dívka, která se pokusila si sáhnout na život. Zdravotnická záchranná služba informaci předala operačnímu středisku Policie ČR a bezprostředně poté vyslal operační důstojník hlídku policistů Obvodního oddělení Benátky nad Jizerou složenou z policistů: praporčík Jiří Pleskot a praporčík Jana Sedláková do ulice Ořechová v Benátkách nad Jizerou,“ uvedla mladoboleslavská policejní mluvčí Lucie Nováková.

Strážci zákona byli během pár minut na místě. Otevřela jim matka již zraněné dvacetileté dcery, která neměla tušení co se děje.„Policisté vběhli do dětského pokoje, kde na zemi klečela mladá dívka pod vlivem alkoholu, obložená ručníky od krve a držela se za zápěstí, na kterých měla četné řezné rány,“ popsala Nováková.

Na podlaze byly také léky a láhve s alkoholem. První pomoci se bránila, ale policistům se i přes to podařilo zastavit krvácení před příjezdem záchranářů. Ti ji odvezli na chirurgii do Klaudiánovy nemocnice a zároveň poskytly psychickou podporu také dívčině matce.