Semiramis zaznamenal významný počet svých klientů ve druhé polovině roku 2012. „Letní a podzimní měsíce přinesly do našeho K-centra zvýšený příliv klientů, což 
v konečných součtech znamená více či méně významné nárůsty ve všech důležitých sledovaných parametrech," uvedl předseda sdružení Pavel Plaček  a dodal: „Významné nárůsty spatřujeme v počtu klientů odkázaných do léčby, což činí dvojnásobný počet oproti loňskému roku. To svědčí o dobré kontaktní a motivační práci s dlouhodobými uživateli drog."

V roce 2012 využilo služeb Semiramisu 420 klientů, z toho 305 mužů.  Nejvíce bylo uživatelů pervitinu, a to 227. Průměrný věk klientů se pohybuje kolem čísla 23 let.

To, že největší počet drogově závislých je mezi uživateli pervitinu potvrzují i policejní statistiky.
„V loňském roce policisté na Mladoboleslavsku obvinili z výroby, držení nebo distribuce drog celkem jednapadesát osob," uvedl policejní mluvčí David Schön. Nejvíce obviněných pak bylo ve spojení s pervitinem a také marihuanou. Bohužel poptávka po drogách je veliká.     

Rostoucí počet uživatelů drog dokládá i nedělní výjezd strážníků městské policie. Záchodky na autobusovém nádraží si za místo své nedělní siesty vybral drogově závislý mladík. Na povalujícího se muže na toaletách upozornil telefonicky v neděli odpoledne svědek. Ten oznámil, že v prostoru pánských toalet leží na zemi nějaký muž, který je zřejmě opilý nebo zfetovaný.

Hlídka strážníků na místě skutečně objevila mladého muže, který je městským strážníkům znám jako osoba závislá na drogách. Při příjezdu hlídky na místo byl mladík už při vědomí a dokonce byl schopný i komunikovat. Byl evidentně pod vlivem drog a unavený, ale jinak zcela v pořádku. Strážníci ověřili jeho totožnost, nařídili mu uklizení místa a z prostoru záchodků na autobusovém nádraží ho vykázali.
S drogově závislými a hlavně jejich nevhodným chováním se potýkají strážníci na území města dlouhodobě.

Jen vloni posbírali přes devět stovek kusů stříkaček a kontaminovaného materiálu. Uživatele drog vykazují ze společných prostor obytných domů, ale také právě z míst veřejných toalet i vestibulů nádraží či jiných veřejných objektů.