Dětský smích a křik, povídající si maminky na lavičkách, ale i všichni ti, kteří si chtějí v klidu a pohodě přečíst třeba denní tisk. Všichni ti jistě vítají krásné počasí a těší se na procházky a posezení v místním, nedávno zrekonstruovaném parku v Bělé.

Po dlouhé zimě totiž ožívá s prvními slunečními paprsky park na Masarykově náměstí, který již v minulých dnech prošel jistou očistou. „Byly shrabány poslední pozůstatky loňského podzimu a v zelenajícím se trávníku se objevily první jarní cibuloviny. Technické služby města už také zprovoznily fontánu. Kašna v parku pak přijde na řadu v dalším období," řekl nám k jarním úpravám v místním parku starosta Bělé Jaroslav Verner.
Než se zmíněná kašna zaplní vodou musí být zkontrolována všechna technická zařízení, která ji udržují v chodu.

Samozřejmě, že se počítá také s tím, že se do ní vrátí  lekníny a je na návštěvnících parku, aby tam zůstaly po celé léto. Vloni tomu totiž tak nebylo. Nezjištění nenechavci dvě rostliny odcizili. Těšit se mohou také místní děti i návštěvníci parku. Do dětských her se zapojí nejen dřevěné prvky v parku, ale také trampolína, která patří k nejoblíbenějším místům a dětmi je téměř bez přestávky obsazená.