Ve středu 1. září projdou drobnou úpravou trasy pěti linek městské dopravy v Mladé Boleslavi. Jednou z těch zásadních je zavedení nové zastávky s názvem Electro World v jihovýchodní nákupní zóně u Olympie. Zajíždět sem bude během pracovních dní od osmé ranní do cca 22. hodiny každých 15 minut linka B.

Spoj v 7.48 na lince 33 pojede z Autobusového stanoviště do Jemníků každý pracovní den. Původní spoj v 7.05 od Městského stadionu na lince 60 jede v celé trase o 10 minut dříve. Školáci se tak dostanou do centra města o něco dříve, aby stihli začátek školního vyučování i ve vzdálenějších školách od centra.

O pět minut dříve vyjede také ranní spoj linky 61 se školáky z Michalovic, nově bude vyjíždět už v 7.03. Spoj v 17.20 z Josefova Dolu na Komenského náměstí na lince 70 pojede nově jen ve dnech školního vyučování.

Od 9. září bude v provozu také linka H na všechna domácí hokejová utkání BK Mladá Boleslav. Linka bude v provozu tak jako v loňské sezoně.
Leták se všemi změnami v jízdních řádech je k dispozici v tištěné formě v obou infocentrech dopravního podniku, a to na autobusovém stanovišti
a v Železné ulici.