Hned pár minut po půlnoci z pátku na sobotuzjistil zaměstnanec kamerového systému městské policiepotyčku dvou osob v prostoru Staroměstského náměstí. Hlídka na místě po zklidnění situace ztotožnila muže, který celou situaci vyprovokoval a vzhledem k jeho podnapilosti a agresivnímu jednání byl převezen do nemocnice k internímu vyšetření, kde lékař rozhodl o jeho umístění na záchytnou stanici.

Z přestupek rušení nočního klidu bude vyřešen před propuštěním ze záchytné stanice.

Do nebezpečí dostal alkohol v sobotu kolem třetí hodiny ráno mladého invalidu, který se svým vozíkem zaparkoval uprostřed silnice v Dukelské ulici v Mladé Boleslavi a usnul. Naštěstí si ho včas všiml zaměstnanec ochrany závodu automobilky Škoda, který informoval strážníky městské policie.

A kdo si to ustlal uprostřed silnice? Strážníkům dobře známý mladý invalida. Po probuzení a vysvětlení nebezpečné situace jej strážníci odtlačili na chodník, aby zabránili možnému neštěstí.

Hudba, ta musí přeci řvát!

Ve 4:20 hodin telefonicky oznámilo strážníkům městské policie hnedněkolik občanů, že v ulici 17. listopadu dva mladíci ruší noční klid velmi hlasitou hudbou puštěnou z automobilu. Hudba řvala i po příjezdu strážníků a tak mladí vyznavači hlasité muziky dostali pokutu za rušení nočního klidu.

V 5:10 hodin pak telefonicky oznámila občanka, že zrestaurace Forum jde mladík pod vlivem alkoholu a velmi hlasitě se projevuje. Po příjezdu na místo se hlídka snažila muže uklidnit s tím, že ruší ještě stále trvající noční klid. "Muž je však napadl, proto hlídka použila donucovací prostředky a převezla muže na PČR Trio, kde s ním byla celá věc dořešena," uvedl ředitel Městské policie Mladá Boleslav Tomáš Kypta.