Kvalitní televizní videoreportáže z Mladé Boleslavi, které už delší dobu vyrábí nejsledovanější televize v Mladé Boleslavi 1. Boleslavská TV, budou moci nyní diváci sledovat také na internetových stránkách nejčtenějších regionálních novin www.boleslavsky.denik.cz.

Boleslavský deník nabídne zpočátku minimálně jednu videoreportáž 1. Boleslavské TV týdně, postupně jich uvede více.

Čtenáři Boleslavského deníku tak budou moci kromě objektivního, rychlého a originálního zpravodajství z Mladoboleslavska a fotoreportáží z regionu sledovat i videoreportáže, které se tak stanou pohodlným a příjemným zdrojem informací. „Je to další krok, jak ještě více zlepšit nabídku zpravodajství a zážitků pro čtenáře webu www.boleslavsky.denik.cz, který navštěvuje v průměru 80 tisíc čtenářů, jež otevřou na našem webu měsíčně přes milion stránek, článků a fotografií,“ říká šéfredaktor Boleslavského deníku Pavel Svačina.

1. Boleslavská televize je zárukou kvalitního, rychlého a objektivního zpravodajství. „Pokrýváme zpravodajstvím nejdůležitější události ve městě a přinášíme i exkluzivní reportáže,“ zdůrazňuje ředitel 1. Boleslavaské TV Milan Pruner. 1. Boleslavská televize vysílá denně na kabelové televizi poskytovatele Dragon Internet, který pokrývá stále větší množství domácností v Mladé Boleslavi a rovněž má své internetové stánky www.prvniboleslavska.cz.