Místo čtrnácti milionů jen deset. Město takto ušetřilo na úpravách zimního stadionu. Ty souvísí s postupem BK Mladá Boleslav do hokejové extraligy.
„Bylo například dokončeno osvětlení, které stálo téměř dva miliony korun,“ uvedl Raduan Nwelati, primátor Mladé Boleslavi. Podle primátora je město první v repubice i Evropě, kdo tento typ osvětlení vlastní!

Na stadionu také přibyl nový gumový koberec podél mantinelů nebo kamery pro videorozhodčí. Byl rovněž posílen příkon elektrické energie a za tři sta padesát tisíc bylo opraveno sociální zařízení.

Mladá Boleslav rovněž zakoupila téměř za dva a půl milionu novou rolbu.

Dosud všechny úpravy na zimním stadionu stály přes šest milionů dvě stě tisíc korun. Náklady jsou bez daně z přidané hodnoty, kterou se podaří ušetřit tím, že město převedlo zimní stadion na městskou společnost Koupaliště Mladá Boleslav a ta může odpočty daně z přidané hodnoty uplatnit.

V současné době je na plánu prací na stadionu rozšíření kapacity hlediště. Mladé Boleslav proto vybírá dodavatele stavby.

Rozšíření hlediště však nebude do začátku podzimní sezony hotovo, jelikož vyžaduje daleko komplikovanější schvalovací proces
Podle původního návrhu Bruslařského klubu Mladá Boleslav si tato záležitost vyžádá částku kolem čtyř milionů korun.