Plesová sezóna začala. Ať jste pravidelnými účastníků plesů, nebo se chystáte na maturitní ples svého potomka či vnoučete, jistě víte, že člověk je na tanečním parketu pod drobnohledem. Hodnotí se šaty, doplňky, boty, účes a celková úprava zevnějšku. Maturitní ples je navíc jedinečná a neopakovatelná událost.

Zatímco o zásadách plesové etikety se můžete dočíst v Boleslavském deníku každý pátek, dnes vám představíme několik možností, jak dosáhnout neodolatelného vzhledu.

Pokud vám po Vánocích úplně nepadnou šaty, můžete začít liposukcí bezbolestnou radiofrekvenční metodou. S touto procedurou je ideální začít alespoň 2 týdny před plesem a podstoupit ji opakovaně. Výsledkem může být zeštíhlení až o několik centimetrů.

Studio 33, které sídlí v Husově ulici, pouhých pět minut chůze od Domu kultury, kde se většina plesů odehrává, nabízí kromě široké palety svých služeb aktuálně také speciální slevy spojené s plesovou sezónou.

„Součástí našich balíčků pro maturanty a maturantky, které měly vloni velký úspěch, může být účes, úprava nehtů a profesionální líčení. Zároveň, pokud dorazíte ve dvou a objednáte si stejné procedury, jeden z vás je získá zcela zdarma," popisuje speciální nabídku, kterou mohou využít třeba dvě maturantky nebo maminka a dcera, Markéta Šímová.

Co se týče nehtů, dámy mohou volit mezi gelovými nehty a takzvaným gel lakem, což je povrchová úprava, jejíž součástí mohou být různé ornamenty, kamínky a podobné zdobení, a která je zároveň velmi šetrná k nehtu. Zákaznice si mohou též přinést vlastní návrh úpravy.

Studio 33 nabízí také velmi elegantní možnost, jak získat bohaté opálení. To totiž není třeba získávat nyní pouze opakovanými návštěvami solária. K pokožce je daleko šetrnější netoxický nástřik opálení, jenž se obejde bez škodlivého UV záření. Na výběr jsou tři odstíny a rozsah opálení je také variabilní. Je libo pouze dekolt, ruce a obličej? Nebo celé tělo? Nástřik vydrží až 10 dní, pak se začne zvolna vymývat jako běžné opálení.

Své tělo můžete ve Studiu rovněž okrášlit dočasným tetováním vytvořeným metodou air brush.

Studio 33 nezapomíná ani na pány, služby kadeřnice nebo nástřik opálení jsou k dispozici i jim.

Díky výhodné poloze Studia 33 můžete na místě podstoupit kompletní servis. Dámy ze Studia 33 vám tak pomohou do šatů a poté poskytnout veškerou péči. A to i těsně před plesem – časové možnosti Studia 33 jsou totiž značně široké a záleží na domluvě.

Pokud vám dá ples zabrat, není nic snazšího, než se do Studia vrátit a odpočinout si například při lymfatické masáži, která pomůže ulevit od unavených a oteklých nohou, nebo některé jiné relaxační proceduře.


V sobotním vydání Boleslavského deníku můžete získat slevový kupón, se kterým se pro vás stanou služby Studia 33 ještě výhodnějšími.