Velkou show připravili pro děti na Holých Vrších na Mladoboleslavsku u příležitosti Mezinárodního dne dětí. Akce se uskuteční v pondělí 30. května od 16 hodin v areálu penzionu Sparing. Tradičním partnerem akce je Boleslavský deník.

Jak už bývá u pořadů Dády Patrasové tradicí, děti se budou moci aktivně zapojit do dění. Prostřednictvím různých soutěží a během vystoupení si budou moci s Dádou i zatančit. „Srdečně Vás zveme na příjemné odpoledne plné zábavy. Věříme, že nejen vy, ale i počasí nám bude nakloněno,“ říká pro Deník provozovatelka penzionu Sparing Holé Vrchy Jana Dufková.

Dáda Patrasová natočila 20 sólových alb, která jsou vždy zlatá nebo platinová v prodejnosti. Její vánoční album bylo v roce 1997 nejprodávanější v republice a bylo nominováno na cenu Grammy. Také CD Sněhová královna se udržela tři roky mezi prvními třemi nejprodávanějšími.

Moderovala Studio kamarád, na kterém se současně podílela autorsky a jako první vymyslela cvičení s dětmi, zpívá, hraje v pohádkách a televizních inscenacích. Dříve po zrušení Studia kamarád moderovala na OK 3 a pak na TV Premiéra Baby studio, ve druhé polovině devadesátých let pak na ČT Kuřátka, Kouzelnou školku a Pohádkovou neděli.