Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jedete na hokej autobusem? Tak ať vám neujede

Mladá Boleslav - Ať vám v neděli neujede autobus.

23.9.2009
SDÍLEJ:

Městská autobusová doprava v Mladé Boleslavi.Foto: Deník/Pavel Svačina

Chystáte se vyrazit na hokej městskou hromadnou dopravou? Tak podle provozního náměstka Dopravního podniku Mladá Boleslav Jana Holuba počítejte s tím, že autobus pojede v trochu jiných časech. "Protože nedělní zápas (27. září) mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Mountfield začíná v mladoboleslavské Metrostav Aréně až v 19:40, tj. o cca o dvě hodiny později, upraveny budou i pravidelné spoje linky H," uvedl Holub. Zpět se autobus vrací 10 minut po skončení zápasu.

V kolik vám to jede:

Modrá hvězda 18:55
17.listopadu 18:56
Havlíčkova, Foky 18:58
Jana Palacha 19:00
Na Radouči 19:02
Poliklinika U Stadionu 19:04
Kaufland 19:06
Metoděje Vlacha 19:08
Pod nemocnicí 19:10
Na výstavišti 19:12
9. května, u parkoviště 19:14
Staroměstské náměstí 19:15
Zimní stadion 19:17

Autor: Tomáš Ježek

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

V odvětě český tým gól Rusům nevstřelil

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Odveta přípravného utkání reprezentací do 21 let se hrála ve středu večer v Mladé Boleslavi. Češi tam prohráli s Ruskem 0:7.

ON-LINE: Ptejte se Pavla Petra

Sportovní rozhlasový novinář bude hostem on-line rozhovoru v pátek od 10 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení