Ve školce Laurinka mají děti každý den bohatý program. Cvičí, zpívají, poslouchají pohádky, malují, chodí do přírody. Často jezdí na výlety, plavou, navštěvují keramickou dílnu, divadelní představení či sportovní akce. Pro děti školka zajišťuje řádnou logopedickou péči, seznámení se s anglickým jazykem a kroužek zpěvu.

Ve třídách mají děti spoustu hraček, občas i včetně složitějších stavebnic, takže o zabavení i rozvoj dovedností předškoláků je postaráno podle potřeby.

Na rozlehlé školní zahradě je k dispozici také řada herních prvků, aby byly děti motivovány ke zdravému pohybu, v létě se děti mohou koupat v bazénku. Ve třídách, kam chodí děti, které se již připravují na to, že brzy půjdou poprvé do opravdové školy, jsou umístěné tabule pro interaktivní výuku.

Vezmeme-li jen poslední dny, děti byly často venku na různých akcích. Třída Žabiček byla například na návštěvě hasičů. Podívaly se do jejich zbrojnice, vyzkoušely si helmy a viděly staré kousky techniky, které se používaly v dřívějších časech. Veverky zase slavily besídku pro rodiče. Ukázaly jim, jak byly šikovné a předvedly jim, co všechno se dokázaly naučit. A nedávné Čarodějnice si také užily téměř ve všech třídách školky.

Už zítra v tištěném vydání Boleslavského deníku představíme další třídu MŠ Laurinka, Mladá Boleslav