Jedno ze špatně zaparkovaných vozidel parkující v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi bránilo vjezdu na stadion. Přivolaná hlídka ale na místě majitele vozidla nezjistila, proto si řidiče předovala na služebnu k podání vysvětlení. V Dukelské ulici pak parkovalo vozidlo ve vjezdu do domu, což se moc nelíbilo majiteli nemovitosti. I v tomto případě přistoupila hlídka kvypsání parkovací karty a předvolání na služebnu. Vozidla stojícího na trávě za domem v ulici Jana Palacha si ale všimli strážníci pomocí kamerového systému.

close zoom_in

Roj včel vyděsil lidi

Strážníci městské policie ale museli také vyjíždět k velkému roji včel. Na ten narazili lidé pod jedním ze stromů v ulici Jana Palacha. "Přivolaná hlídka celý prostor ohraničila páskou městské policie bráníci vstupu," uvedli strážníci.

close zoom_in

Bezdomovci si udělali z ulic noclehárnu

Hlídky také zasahovali u několika bezdomovců, kteří tábořili v ulicích Mladé Boleslavi. K prvnímu museli vyjíždět na upozornění lidí procházející kolem Družstevníku v ulici Na Radouči v Mladé Boleslavi. Muž totiž ležel na zemi a vedle sebe měl invalidní vozík. Hlídka ale zjistila, že jde o problematického obyvatele města. V době příjezdu strážníků muž odpočíval na zemi ve spacáku. Po probuzení musel místo opustit. V Pezinské ulici se zase válel mezi zaparkovanými auty alkoholem posilněný muž. Jakmile se hlídce podařilo muže probudit z velmi tvrdého spánku a postavit se na nohy, ho strážníci nasměrovali k jeho ubytovně. S alkoholem byl spojen i další výjezd. Poblíž Kauflandu popíjel cizinec alkohol i přesto, že to zakazuje vyhláška. Hříšník dostal pokutu.

close zoom_in

Foto pro Deník: Městská policie Mladá Boleslav