Jiří Vondra, hvězdný moderátor mladoboleslavského rádia Kiss Delta, které patří k jedničkám ve středočeském éteru, se ve čtvrtek bolestivě zranil přímo ve studiu.

Asi nikoho by nenapadlo, že práce v rozhlasovém studiu může být i zdraví nebezpečná, když moderátoři de facto celý den jen sedí za stolem, mluví do mikrofonu a vrcholem jejich fyzického vypětí je posun ovladačů mixážního pultu. A přesto se to právě Jirkovi Vondrovi podařilo.

„Snažili se s kolegyní Petrou Borisovou natočit humorné video ze studia, kde chtěli předvést, jak vypadá pravá ranní rozcvička,“ prozradil zdroj Deníku s rádia Kiss Delta. Zatímco pár cviků rukama, pár dřepů a dva kliky se Vondrovi podařily, výskoky do výšky dopadly hodně špatně. „Nejspíš se kolenem praštil do stolu, nebo mu v kolenu prostě pořádně křuplo,“ děsili se zaměstnanci rádia.

Moderátor se pak v přímém přenosu svalil k zemi a svíjel se v bolestech, později se doplazil alespoň na židli. Bolestivé zranění si bude ještě pár dnů určitě léčit.

Jiří Vondra se před časem proslavil, když v éteru Kiss Delty vysílal nonstop bez spánku tak dlouho, až se podařilo od posluchačů vybrat desítky tisíc korun na nákup vozíku pro hendikepovaného chlapce Jindru.

| Video: Youtube