Když mladý muž ve středu po deváté hodině večer vyskočil z jedenáctého patra panelového domu v ulici Jana Palacha, nebylo jasné, zda šlo o úmyslný čin, čili o sebevraždu, nebo zda za to může někdo další.

Jelikož byla nařízena soudní pitva, dostali policisté odpovědi na řadu otázek. Policisté už sdělili první výsledky: "Prvotním šetřením a ohledáním místa činu se, dle sdělení kriminalistů, jedná s největší pravděpodobností o sebevražedné jednání a nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela jiná osoba. Pro přesné zjištění příčiny úmrtí byla nařízena pitva. V tuto chvíli se k celé věci nebudeme více vyjadřovat," konstatovala mluvčí mladoboleslavské policie Lucie Nováková.

Muže se bohužel nepodařilo zachránit ani přes včasnou resuscitaci, do níž se zapojili nejen hasiči, ale poté také záchranáři. Při pádu z jedenáctého patra totiž utrpěl vážné mnohočetné poranění, která se bohužel neslučovala se životem. Na místo přiletěl i vrtulník letecké záchranné služby, avšak na svou základnu odlétal prázdný.