V pátek maximálně devět stupňů, v sobotu už nejvíce dva a v neděli dokonce stále pod bodem mrazu. Tak mají podle portálu yr.no, obecně v Čechách známého jako Norové, vypadat následující tři dny. A tento výhled na svých webových stránkách potvrzuje i Český hydrometeorologický ústav.

Předpověď počasí na nadcházející období podle portálu yr.no.Předpověď počasí na nadcházející období podle portálu yr.no.Zdroj: yr.no

Podle yr.no se budou po celý pátek 23. listopadu teploty držet v rozmezí od 2 do 9 stupňů nad nulou. Během dne se však bude pomalu ochlazovat.

V noci z pátku sobotu by měly teploty spadnout k nule a mezi šestou a osmou hodinou ranní dokonce pod nulu. Ještě před tím však, kolem druhé hodiny ranní, meteorologové počítají se sněhovou přeháňkou. V této souvislosti varovali, že se může tvořit náledí. Mezi 11. a 16. hodinou má být lehce nad nulou, maximálně však dva stupně. Poté má podle předpovědi až do půlnoci mrznout.

Zdroj: Youtube

A tak to má zůstat i po celou neděli, kdy předpověď počítá s mrazem od –1 do -6 a v odpoledních hodinách i se sněhem. Podobně chladné počasí má přetrvat prakticky po celý nadcházející týden.

Počasí 25. listopadu v posledních letech
2022: 3 °C
2021: 1 °C
2020: 1 °C
2019: 6 °C