Dnes to ve 20 hodin v Cafe Slunce vypukne! Co? Přeci Miss mokré tričko a Metaxa SunTonic Fever. Dnešní večer je netradičním zakončením léta, protože se několik odvážných dívek utká o titul Miss mokré tričko.

Kromě vyzývavých dívek je pro diváky připraven karavanbar a hostesky, které všem nabídnou welcome drink zdarma.

Dalším lákadlem je slosování vstupenek o večeře pro dvě osoby a filmová DVD´s. Celým večerem diváky i soutěžící provede DJ Milo Taylor. Pro diváky, kteří se na tuto dnešní akci chystají, je dobré si zarezervovat místa, protože jejich kapacita je omezená.

„Každá dívka si vybere dvě libovolné skladby, na které zatančí pod sprchou. Je na každé ze soutěžících, jak zaujme porotu. Porota složená z diváků napíše na hlasovací lístek jméno své favoritky a po sečtení hlasů získá vítězka hlavní cenu, tedy 5 tisíc korun,“ řekl k pravidlům soutěže majitel restaurace a zárověň organizátor soutěže René Donini.

A kdo je vůbec tvůrcem myšlenky pořádat tuto soutěž?
„Myšlenka uspořádat tuto soutěž mi přišla jako příjemné zpestření a zároveň originální zakončení léta. A navíc jsme letos pro návštěvníky připravili mobilní bar s nabídkou speciálních drinků,“ doplnil René Donini.

Pro zájemkyně o účast v soutěži je stále příležitost k přihlášení. Poslední šance je těsně před odstartováním samotné soutěže Miss mokré tričko.