V takovém rozpoložení se právě teď nachází student střední školy v Horkách a nejkrásnější muž Česka Milan Nevosad, který se vrátil ze světové soutěže Mr. World v Kentu. "Mým největším úspěchem bylo umístění v talentové soutěži. Skončil jsem s tancem 
v top desítce. Byla to improvizovaná kombinace standardu a moderního tance. Získal jsem tam také nové kontakty a přátele, jsem spokojený," komentuje svoji účast v soutěži Milan Nevosad.

Finále soutěže, které se konalo v Kent Event Centre v anglickém Kentu, předcházelo dvoutýdenní soustředění. „Nejnáročnější byl poslední týden. Museli jsme být v pohotovosti od rána do večera. Jsem vyčerpaný, ale šťastný," říká unavený český krasavec.

Titul Mr. World si z Kentu odvezl Francisco Javier Escobar Parra z Kolumbie. Zpátky na zem, realita každodenního života je tady. Co tedy  čeká Milana dál? „Určitě se teď budu soustředit na školu. Konkrétní plány do budoucna ještě nemám. Každopádně to celé stálo za to. Poznal jsem nové lidi, nové prostředí, jsem za tuhle životní šanci moc vděčný," vypráví Milan.

Milan Nevosad, který se pyšní titulem Mr. Czech Republic 2012 a na světové soutěži se protančil do Top 10 Talent, má i přes současnou únavu o další případné soutěži jasno. „Jestli bych šel do soutěže znovu? V tom mám opravdu jasno, určitě šel," dodal rozhodně Milan.