Informaci Boleslavskému deníku na místě potvrdila policejní mluvčí Michaela Richterová. „Jeden muž nejevil známky života, druhý muž byl těžce zraněný a vrtulník ho transportoval do nemocnice v pražských Střešovicích," sdělila Michaela Richterová.

„Muž měl středně těžká poranění hlavy. Nekomunikoval, nicméně sám dýchal," upřesnila zdravotní stav mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová.

Krátce po oznámení události se na místo sjeli kriminalisté, kteří místo činu ohledávali a sbírali stopy, jež jim pomohou zjistit další podrobnosti.

„ V současné době ještě neznáme ani totožnost obou mužů. Proto byla nařízena soudní pitva, která by na tuto otázku mohla odpovědět v příštích dnech," konstatovala dále Michaela Richterová.

Vzhledem k tomu, že je vyšetřování teprve na začátku, nebudou policisté poskytovat žádné bližší informace o způsobu smrti ani dalších okolnostech, které tragické události mohly předcházet.

Co stálo za záhadnou smrtí a těžkým zraněním mužů, se můžeme jen domnívat. Nicméně obyvatelé Bukovna jsou z události otřeseni. Podle jednoho z místních polní asfaltku často využívají k procházkám.