Úspěch padl na budovu Městského divadla v Mladé Boleslavi. Opravená fasáda totiž získal první místo v soutěži Fasáda roku 2010. O úspěchu informoval novináře náměstek primátora Adolf Beznoska.

„V kategorii rekonstrukcí se soutěže zúčastnilo 175 fasád,“ uvedl ke konkurenci Beznoska. Do finálového kola postoupilo 8 fasád. „Je to velmi pěkný úspěch,“ uvedl Beznoska a dodal, že je potřeba poděkovat i architektu Tomáši Šantavému, který se na ní podílel i stavební firmě, která rekonstrukci realizovala. "Poděkujeme také sami sobě, protože jsme na fasádu sehnali peníze," řekl náměstek.

Oprava fasády byla součástí velké rekonstrukce, kterou divadlo prošlo v roce 2010. Obsahem celkové rekonstrukce bylo zrušení staré kotelny a napojení budovy na centrální vytápění, výměna vzduchotechniky, výmalba interiéru, repase veškerých sedaček a modernizace toalet, k níž patřilo i vybudování nových toalet pro vozíčkáře. Nakonec prošla rekonstrukcí i fasáda, která budovu posunula mezi nejhezčí objekty v okolí.

V soutěži Fasáda roku 2010 rozhodovala o vítězích odborná porota, která byla složena ze zástupců Fakulty architektury ČVUT, Stavební fakulty ČVUT, Obce architektů a dalších odborníků. Fasáda roku 2010 je veřejná soutěž, jejímž cílem je vyhodnotit kvalitně a zdařile realizovaná stavební díla z hlediska fasádního pláště, dokončená v roce 2010. Soutěž se koná na území České republiky.