Uteklo to jako voda, Studio 33 v Mladé Boleslavi působí už skoro rok. Za tu dobu udělali jeho majitelé Markéta a Petr Šímovi obrovský kus práce.

Jaké služby mohou ve vašem studiu klienti čekat?
Prvotně jsme začínali s radiofrekvenční liposukcí a lymfodrenáží, nabízeli jsme ájurvédskou masáž, lifting obličeje a pedikúru.

Oč se služby rozšířily?
V první řadě jsme služby rozšířili o tým dvou kadeřníků.  Složení kadeřnice plus kadeřník slaví úspěchy. Dále služby kosmetičky. Ta od měsíce června nabízí našim klientkách depilaci cukrovou pastou. Je to novinka, a velkou výhodou je, že vaše kůže zůstane klidná, podráždění po depilaci zmizí mnohem dříve. Žena může od nás odejít také s krásnými nehty, ale i s tetováním. Jedná se o tetování krátkodobé, na čtyři až pět dní, hodí se například na párty nebo večírky.

Název vašeho Studia 33 vychází z tarotových karet.
Rozhodli jsme se proto poskytovat i tarotové poradenství, astrologii a numerologii všem zájemcům. Všechny informace o našich službách najdete na www.studio33mb.cz.

Vím, že jste hovořili i o výživovém poradci.
Nabídnout můžeme už i jeho služby. Ono, když se totiž rozhodne klient navštívit naše studio, a zvolí liposukcí, chce pak vědět, jak si i dále udržet pěknou štíhlou postavu, jak správně jíst a pít. Samozřejmě, že my informace poskytujeme, ale poradce se věnuje každému individuálně. 

Nestydí se ženy prozradit mu svou váhu?
Nejsem u jejich rozhovorů, ale zřejmě ne. Mohu poradit dopředu, váha je jen a pouze číslo. Důležité je, proč tam žena nebo i muž jde, a že pro sebe chce něco udělat.

My stále nekončíme?
Určitě ne, nabízíme liposukci jako takovou,  ale poslouží docela dobře i například k odstranění strií, celulitidy a nebo vyhlazení vrásek na obličeji. Také se můžeme kompletně věnovat péči o nohy pomocí lymfodrenáže, která pomůže mimo jiné i od jejich otoků a následně přístrojovou pedikúrou.

Nemáte ještě něco v záloze?
Ano.

Já to čekala, copak to je?
Nabízíme indickou masáž hlavy. Masíruje se šíje, ramena a krk, partie kolem lopatek. Přesně partie, které například bolí, když člověk sedí celý den v práci u počítače. Trvá to asi padesát minut a masáž se provádí na sucho. Je to  taková antistresová masáž. Ideální skočit si k nám třeba přes oběd.

Já dnes oběd nestihla. Nepomohli byste mi i s tímhle? /zeptala jsem se spíše z recese/
Pomohli. Nabízíme ve spolupráci s Dietou do domu pro klienty, kteří chtějí redukovat váhu, doplnit u nás absolvovanou liposukci a nemají čas si připravovat jídlo, rozvozy jídel do domu i do práce. Objednáte si pět krabiček na den nebo na týden, jak chcete, a o nic se nestaráte