Odskočit si v obědové pauze na masáž, po několika hodinovém sezení u počítače, nebo jakékoli jednostranné práci, kdy se vaše tělo téměř nehýbe, je asi snem mnohých z nás.

Tu možnost ale máme i přímo v Mladé Boleslavi. Studio 33 totiž nabízí indickou masáž. „Jedná se o masáž, která vás zbaví napětí a stresu. Ta se totiž shromažďuje v ramenou, a to jsou spolu s hlavou, pažemi, krkem a obličejem přesně ty partie, které vám díky indické masáži v našem studiu uvolníme," říká úvodem majitelka studia Markéta Šímová.

Nejenom, že se bezvadně uvolníte a načerpáte sílu, a tudíž i chuť do dalších pár hodin práce, ale má to i další velké plus. „Je to pravda, nejenže tahle masáž zvyšuje fyzický i duševní pocit pohody, ale vzhledem k tomu, že se masíruje i hlava, podporuje se masáží růst vlasů. Masáží se totiž zlepšuje přísun živin, potřebných ke zdravému růstu vlasů," doplňuje výhody masáže Šímová.

Při masáži sedíte a nemusíte se ani svlékat, u žen stačí sundat si podprsenku. „Masáž se provádí vsedě, výjimečně v leže, bez použití masážních prostředků. Posadíme vás na pohodlnou židli s opěradlem, bez područek, ruce totiž musejí být spuštěné podél těla," doplňuje majitelka.

Indická masáž trvá asi padesát minut a je fakt, že odcházíte jako znovuzrození, mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Zbavíte se obrovské psychické zátěže. „Kdybych měla definovat, co vše vám tahle masáž odstraní, řekla bych asi, že dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody, a celkově fyzicky i duševně harmonizuje organismus," dodala Markéta Šímová.

Ne nadarmo ji používají v Indii už od narození, vědí, co je dobré a po čem se cítí dobře. Právě v tom vám pomůže i Studio 33 z Mladé Boleslavi. Indická relaxační masáž hlavy je novinkou k již nabízené ájurvédské masáži celého těla a lymfatické masáži nohou. 

Vše o službách, jichž je opravdu hodně, prostě od paty až k hlavě, se dozvíte na webových stránkách studia www.studio33mb.cz

Kdy na masáž ano

Při podrážděnosti, psychické únavě, bolestech hlavy, stavů úzkosti, nespavosti, depresích, stresu, očního napětí, pomáhá odvádět toxiny, zlepšuje růst vlasů, odbourává hučení v uších, navozuje pocit duševní pohody a celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.

Kdy na masáž ne

Masáž se neprovádí v případě, že máte zánětlivá, horečnatá a infekční onemocnění, pokud jste pod vlivem omamných látek a alkoholu, v případě kožních problémů v masírované oblasti a také v případě závažnějších krvácivých stavů.

V dnešním tištěném vydání Boleslavského deníku získáte na tuto, ale i další dva typy masáží slevu, na základě předložení slevového kuponu, jež je právě umístěn v dnešním tisku.