Nejspíš od každého trochu. Každopádně, když  do  studia vejdete, cítíte se jako doma.  A úplně stejně je to s péčí, ta je totiž nejen skvělá, ale ve studiu stále vymýšlí nové věci.

Teď  napříkla, ke všem už tak bohatým službám nabízejí vypnutí obličeje pomocí injekcí a kyseliny hyaluronové. „Umíme se o vrásky postarat již zmíněnou kyselinou, radiofrekvenčním přístrojem přístrojem, nebo klasickou kosmetikou, jež je navíc rozdělena na několik kosmetických řad, podle věku nebo typu pleti," vysvětlila majitelka studiu Markéta Šímová.

Injekce s kyselinou vám ve studiu aplikuje lékařka. Kyselina hyaluronová má hned trojí účinek. Vyplňuje, obnovuje objem a revitalizuje.

Jedná se o kosmetiku vyrobenou ve Švýcarsku a krásná po ní zůstanete až osmnáct měsíců. „Připravit se musíte na vpich. Někdo je více citlivý na bolest, někdo méně, po dohodě lze místo i umrtvit. Každopádně kyselina hyaluronová je látka, kterou naše tělo obsahuje, a nepotlačuje mimiku. Aplikuje se většinou kolem očí, nosu, úst a čela, a délka ošetření trvá zhruba hodinu," uvádí Šímová.

Studio 33 stále vymýšlí nové služby tak, aby návštěva u nich byla co nejkomplexnější, nejkomfortnější a samozřejmě příjemná a pohodová.

Přesvědčit se můžete sami. Studio totiž připravuje Den otevřených dveří, který se bude konat už tento čtvrtek 29. listopadu.

Pokud studio navštívíte, čeká vás spousta překvapení i dárků. „Návštěvníci si budou moci některé služby zdarma vyzkoušet, věnovat se jim bude veškerý personál studia.

Budou mít možnost si zasoutěžit, jeden vylosovaný získá proměnu s podtitulem Vypadáš skvěle. „Postaráme se výherci o vypnutí pleti radiofrekvenčním přístrojem, kadeřnice změní nebo upraví účes, výherce nalíčí a také získá nové gelové nehty. Pokud to bude muž, čeká ho klasická manikůra," vysvětluje Šímová.

V rámci dne otevřených dveří si také budete moci zakoupit dárkové poukázky, ájurvédskou kosmetiku, v prodeji budou léčivé polodrahokamy, ochutnávka čajů  a každý dostane dárek.