Na jeden takový super koncert, který kromě zmíněných vůní slibuje i pořádnou nálož dobré muziky, vás chci pozvat. Povídali jsme si s Lubošem Odhánělem, protože o něm a jeho kapele to bude především.

Zahrajete v Židněvsi. Místo je stále stejné?
Jako vždy je to areál fotbalového hřiště a začíná se od dvaceti hodin.

Zahraje tu vaše kapela,  budete mít ale i hosta. Prozradíte koho a proč zrovna jeho?
Hostem tohoto večera bude Monika Agrebi s kapelou. A proč? Spojení obou kapel se nám zdálo jako dobrá volba. V podstatě jde o rockovou muziku, která se k té naší hodí.

Na jaké písně se mohou návštěvníci sobotního koncertu těšit? Dáte i starší pecky?
Koncert v Židněvsi bude průřez celou naší tvorbou od zrození kapely, až po současnost. Za celou naši existenci jsme vydali šest CD dlouhohrajících a jedno DVD. Během večera zazní písničky ze všech těchto cédéček.

Zahrajete i na případná přání fanoušků?
Docela určitě, to ostatně děláme pokaždé a moc rádi, pro interpreta není nic lepšího, než když si fanoušci přejí slyšet jeho písně.

Vím o chystaném překvapení, prozradíte ho i našim čtenářům?
Překvapení chystáme v podobě profi scény, zvuku i osvětlení, bude to fajn změna. Na všem se podílí firma BennySound a touto cestou jim samozřejmě za vše děkujeme.

Co je vůbec v kapele novýho?
V kapele je vše při starém, nic nového.

Takže všechno při starým, to ale znamená, že je všechno v pohodě. To se jistě do Židněvse těšíte. Jaké je tam publikum?
Ano, je to naše oblíbená, léty prověřená štace. Neradi bychom to zakřikli, ale pokaždé se v Židněvsi sejde spousta lidí, kteří vytváří bezva náladu a vynikající atmosféru, doufáme, že ani tentokrát tomu nebude jinak. Už se moc těšíme.

Poznámka na vašich stránkách „Natáčení", znamená přesně co? Tuším velkou věc!
Z celého večera bude pořízen videozáznam, ze kterého, když vše dobře dopadne,   vzejde nové DVD, v pořadí druhé, které by mělo spatřit světlo světa kolem vánoc.

Co byste závěrem vzkázal vašim fanouškům, kteří jsou jistě natěšení na sobotní koncert?
Touto cestou bychom rádi pozvali naše stávající i nové fanoušky na sobotní akci do Židněvsi a budeme rádi, když nás přijdou podpořit v hojném počtu. Snad pro ně bude milou vzpomínkou, vidět se třeba na vzniklém DVD jako náš fanoušek. Děkujeme všem, co nás poslouchají a váží za námi cestu, bez vás by to určitě nešlo a nás jako kapelu by to ani netěšilo.