Relaxační akce ovšem nebyla jen „o zábavě“ několik lidí se na ní svěřilo se svým osudem a s tím, jestli někdy v životě Linku bezpečí náhodou nepotřebovali také oni sami. Celou akcí pak prováděl moderátor Petr Plintovič.

Na programu tedy byly příběhy lidí, kteří překonali těžkou životní situaci, jako třeba moderátorka rádia Signal Andrea Koldová, která patřila mezi klienty Linky důvěry a která je aktuálně čerstvě vdaná a za dva měsíce porodí miminko.

Linka má za 25 let svojí existence na kontě pomoc 100 tisícům lidí.

Obracejí se na ni jak senioři, tak lidé s různými poruchami, potížemi a problémy. Pracoviště působí ve smyslu léčebně preventivní péče, díky čemuž se daří předcházet poruchám a psychickým onemocněním.

"Kontaktují nás lidé, kteří se dostali do psychických těžkostí, které mají často podobu krizových stavů, do kterých se často dostávají pří překonání náročných životních událostí," uvádí Linka důvěry.

Nejčastěji tady pak řeší klienty s problémy ve vztazích rodinných, partnerských, pracovních, výchovných. Ale třeba také nedorozumění, ke kterým často dochází po předávání vysvědčení, kdy linka praská ve švech.

Televizní hvězda podpořila Linku důvěry a svěřila se veřejnosti s těžkým osudem  

Akci také podpořil moderátor večerního zpravodajství TV Nova Petr Suchoň s manželkou, bývalou tenistkou, Klárou Suchoň Koukalovou. Moderátor v Mladé Boleslavi přiznal, že si prošel „obdobím temna“, ve kterém neměl problém sáhnout po sklence alkoholu. Z toho mu pomohla až jeho manželka, dvacítka na světovém tenisovém žebříčku Klára Suchoň Koukalová.

Jeho příběh může být pro mnoho lidí v těžké životní krizi inspirativní, už jen kvůli tomu, že manželé ve středu 9. Října přijeli do Boleslavi, aby podpořili místní Linku důvěry, ta právě v těchto dnech totiž oslavila velké jubileum, 25 let svého působení