„Na atrakce se podařilo prodat přes 20 tisíc vstupenek a další nezměřitelné množství návštěvníků si přišlo trhy jen prohlédnout, něco dobrého si koupit a užít si vánočně nazdobeného parku,“ uvedl Pavel Šubrt z mladoboleslavského magistrátu.

Vloni, když byly trhy na novém místě poprvé, se prodalo podle něj vstupenek ještě více. Letos ale bylo počasí velmi nevlídné: pršelo a foukal vítr. „Návštěvníci mohli ocenit nejen dvakrát větší počet stánků proti loňské premiéře a různé pouťové atrakce, ale i vánočně nasvícené Výstaviště. To bylo na rozdíl od roku 2017 na menším počtu stromů a naladěné pouze do dvou barev, modré a bílé,“ řekl Pavel Šubrt.

Mladoboleslavské vánoční trhy se odehrály od 2. do 23. prosince, nabízely program a trvaly denně od 16 do 20 hodin. Na místě bylo téměř dvacet stánků s občerstvením i dalším zbožím, lidé se mohli ohřát u košů s hořícím dřevem či ohřívadel s uhlím. „Pro děti i dospělé byly připraveny atrakce jako autodrom, ruské kolo, malé i velké kolotoče, houpačky a poníci pro svezení malých dětí. Opět se zájemci mohli také svézt kočárem s koňmi. Na každou atrakci byla jednotná cena vstupného 20 korun,“ dodal Pavel Šubrt.