„V souvislosti s postupem stavebních prací při výstavbě přechodových ostrůvků bude prodloužena úplná uzavírka provozu v Laurinově ulici,“ potvrdil Pavel Šubrt z tiskového oddělení boleslavského magistrátu.

Úplná uzavírka Laurinovy ulice platí od pondělí 24. srpna a potrvá až do 6. září. Týká se úseku od křižovatky Palackého v délce cca 15 metrů směrem k Havlíčkově ulici, a to v úseku mezi křižovatkami Jiráskova a Sirotkova.

„Příjezd do ulic Sirotkova a Palackého bude umožněn zadem přes Jiráskovu a Laurinovu ulici. Chodcům bude umožněn průchod stavbou koridorem pro pěší. Vjezd a výjezd nemocničních vozidel bude umožněn přes ulici Boženy Němcové,“ vysvětlil Šubrt.

Laurinova ulice je rozkopaná už řadu týdnů. Dočasně se otevřela jen kvůli Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice.
Uzavřen je i další důležitý tah. A to Pražská ulice v Bezděčíně. Zde probíhají stavební práce nejen při rekonstrukci vozovky, ale také kvůli rekonstrukci inženýrských sítí. I zde se řidiči musí popasovat s úplnou uzavírkou provozu a objízdnou trasou.