V odpoledních hodinách začala voda zaplavovat některé silnice na Mladoboleslavsku. Největší problémy jsou na Bakovsku:

Silnice Bakov nad Jizerou - Malá Bělá: před řekou Jizerou. Voda je na silnici v úseku dlouhém cca 150 metrů. Místo označené dopravními značkami. S velkou opatrností průjezdné. Na silnici se nachází výška přibližně 25 cm vody.

Podhadí: Obrovská kaluž se nachází u parkoviště přímo pod hradem Zvířetice. Kolem 17 hodin nebylo místo označené dopravními značkami. S opatrností průjezdné.

Malá Bělá: U restaurace Klokočka. Voda teče kolem restaurace přes silnici a do místního potoka. Místo bylo kolem 17 hodin označeno dopravními značkami. S opatrností průjezdné.

Brodce: v ulici Mlýn průjezd se zvýšenou opatrností; silnice č. 275, Brodce nad Jizerou , proudící voda na vozovce , výška hladiny cca 10 cm, průjezd možný se zvýšenou opatrností.

Mohelnice nad Jizerou: na silnici č. 277 na silnici cca 50 cm vody.

Loukov: na silnici 27922 u obce Loukov okres Mladá Boleslav - záplava, průjezd se zvýšenou opatrností; před přemostěním Jizery u obce Loukov, proudící voda na vozovce , výška sloupce vody cca 15 cm, průjezdné se zvýšenou opatrností, vyžádáno označení místa správou a údržbou silnic.

Domousnice směr Dětenice: Dvě velké kaluže na silnici. Neoznačné.


Velká voda v Mohelnici nad Jizerou. Foto: PSPA/Slávek Růta